Pek çok kadın “Sevgililer Günü hediyesi erkek için ne alınır?” sorusunun yanıtını arıyor. Erkekler içinse günün konsepti değil hediyenin ne olduğu her zaman daha önemli. Bu nedenle senin için sadece Sevgililer Günü’nde değil, her zaman alabileceğin hediyeler seçmeye çalıştım. Erkek arkadaşını en iyi tanıyan sensin, bu listeden ilham alıp bambaşka bir hediye de yaratabilirsin. O yüzden dikkatle incele ve sevgilin için en ideal hediyeyi seçmeye hazır ol. İşte Erkeğe sevgililer günü hediyesi önerilerim!

Teknolojik Hediyelere Ne Dersin?


Sevgililer Günü erkeklere ne alınır diyorsan sıra çağı yakalayan ürünlerde... Teknolojik ürünleri yakından takip eden pek çok erkek, böylesi özel günde alacağı bu minvaldeki bir hediye ile sevinçten havalara uçabilir. Teknoloji alanında erkek sevgiliye alınacak hediyeler olarak giyilebilir teknoloji listenin başlarında. Pek çok fonksiyona sahip olan akıllı saatler, akıllı bileklikler hayatı kolaylaştıran özellikleri ile de çokça seviliyor. Sevgilin outdoor maceralara atılmayı seviyorsa, akıllı termoslara da şans verebilirsin. LED sıcaklık göstergesi, 24 saat boyunca içecekleri soğuk tutabilme özelliği gibi özelliklere sahip termoslardan tercihte bulunabilirsin. Ona ne zamandır istediği kablosuz kulaklığı da alabilirsin. İşe giderken, spordayken, koşudayken ya da şehirlerarası uzunca bir seyahatteyken kullanabileceği kulaklığı sayesinde favori parçalarını yol boyu dinleyebilir.Sevgiline harika bir teknolojik hediye alırken bol avantaj kazanmak ister misin? Hemen bu sayfamıza tıklayabilir, akıllı saat alışverişinde Paracık kazanmaya başlayabilirsin.
 Sportif Sevgiliye Özel Hediyeler


Sevgilin yoğun iş temposundan ara ara başını kaldırıp biraz nefes almak istiyorsa, şehir içinde turlayacağı şahane bir bisiklete ne dersin? Sportif ruha sahip bir sevgilin varsa tabii ki "Evet!" diyebilirsin. Özellikle katlanır modelleri tercih ederek, rahatça taşınabilen bir bisiklet de alabilirsin. Eğer kamp tutkunu bir erkek sevgiliye sahipsen outdoor çantalara da göz gezdirebilirsin. 10 litre, 20 litre, 90 litre gibi pek çok boyutta sunulan outdoor çantalar, su geçirmeyen yapısı, zengin iç bölmeleri ile kamp ortamında tüm ihtiyaçları rahatça taşıyabiliyor. Koşularını yapmak için ne zamandır sağlam ve kaliteli bir koşu ayakkabısı almayı düşünüyorsa piyasanın önde gelen pek çok markasını inceleyebilirsin. Koşu gibi dinamik bir egzersiz için tasarlanan pek çok yüksek kalite koşu ayakkabılarından tercihte bulunabilirsin.Sportif sevgiline yakışır bir hediye alırken Paracık kazanmak da ister misin? Hemen buraya tıkla, senin için sunduğumuz fırsatları kaçırma!
 Romantik Bir Gün


Bu maddeye bir klişeyle başlamak isterim: Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Evet, bu doğru ancak eksik. Sevgililer Günü hediyesi erkek arkadaşına ya da eşine romantik bir gün geçirtmek de olabilir. Bunun için evi mumlar, çiçekler, balonlar ile süsleyebilir, nefis bir yemek ya da ev yapımı leziz atıştırmalık ve abur cuburların olduğu bir film gecesi organize edebilirsin. Hazırladığın yemekler ve romantik akşam ile sevgilinin çok mutlu olacağından şüphen olmasın.
 

Hafta Sonunda Dağ Evi


Sevgililer günü hediyeleri erkeklere olunca biraz daha aktivite ve tatil odaklı seçenekler odak noktası haline geliyor. Özellikle yoğun çalışan bir erkek için bu tip hediyeler harika olabilir. Bir dağ evi kiralayıp tüm gözlerden uzakta romantik bir hafta sonu geçirebilirsin.  Sevgililer Günü hediyeleri erkek için en güzel hediyelerden biri bu, sakın tereddüt etme.

 

İhtiyaçlarını Düşün


Sevgililer Günü hediyesi erkek için fikirler arıyorsan onun ihtiyaçlarını mutlaka göz önünde bulundur. Aksesuarların eksikliği genelde hiç olmadık zamanlarda belli olur. Sevgilin için küçük bir araştırma yapıp ihtiyaçlarını belirleyebilirsin. Böylece eksiklerini tamamlamak üzere gardırobunu düzenlemesine de yardımcı olacaksın. Nasıl, güzel fikir değil mi?

 

El Emeği Göz Nuru Hediyeler


Erkek sevgiliye manevi hediye ne yapabilirim diyorsan da duygu dünyana göre sayısız seçenek var. Onca zaman çektiğiniz birbirinden harika fotoğraflarınızı bastırmaya ne dersin? Telefonların galerilerinde pek çok fotoğraf kaybolup gidebiliyor. İyisi mi sana en yakın fotoğrafçıya gidip bunları bastırabilir ve şahane bir albüm hazırlayabilirsin. Ayrıca bardak, yastık, tablo gibi pek çok eşya da kişiye özel fotoğraflar ile süslenebiliyor. Bu zamansız ve her zaman popülerliğini koruyan hediye seçeneklerine de şans verebilirsin. Doğa düşkünü bir sevgilin varsa bana sorarsan fidan bağışında da bulunabilirsin. Sevgililer Günü'ne özel fidan sertifikaları dahi var! Fidan bağışında bu güne özel olarak hazırlanan sertifikalara sahip bağış türünü seçebilirsin. Aşkınızı böylesi güzel bir hediye ile filizlendirebilirsin.
 

Parfüm Olmazsa Olmaz


Klişe olabilir ama şahane ve özel bir koku erkeğe Sevgililer Günü hediyesi olarak her zaman çok idealdir. Koku hafızasını bilirsin, değil mi? İnsana zamanda yolculuk yaptıracak kokular vardır. Sevgilinin hep kullandığı bir parfüm yerine, değişik bir koku da hediye edebilir, birlikte yeni anılar yaratabilirsin.

”Hediye işi tamam, şimdi sırada Sevgililer Günü menüsü var!” diyorsan bu sayfadaki blog yazımıza tıkla ve 14 Şubat’a özel menün için kolları sıvamaya başla!