“Sevgilime ne alacağım” diye kara kara düşünme, birbirinden tatlı hediye önerilerim var!

Erkekler için günün konsepti değil, hediyenin ne olduğu her zaman daha önemlidir. Bu nedenle senin için sadece Sevgililer Günü’nde değil, her zaman alabileceğin hediyeler seçmeye çalıştım. Erkek arkadaşını en iyi tanıyan sensin, bu listeden ilham alıp bambaşka bir hediye de yaratabilirsin. O yüzden dikkatle incele ve sevgilin için en ideal hediyeyi seçmeye hazır ol. J
 

Arkadaşlar ile Bir Gün

Arkadaşlar ile Bir Gün

Bu maddeye bir klişeyle başlamak isterim: Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Evet, bu doğru ancak eksik. Hazırladığın yemekleri bir de arkadaşları ile paylaşmak sevgilini mest edecektir. Bu gün elbette 14 Şubat olmak zorunda değil. Sevgililer Günü’nün öncesinde veya sonrasında bir günü bu etkinliğe ayırabilirsin. Hazırladığın yemekler ve arkadaşları ile yalnız bıraktığın sevgilinin çok mutlu olacağından şüphen olmasın.
 

Hafta Sonunda Spa

Hafta Sonunda Spa

Çalışan bir erkek için spa’da geçirilen bir günden keyifli çok az şey vardır. Sauna, havuz ve masaj… Sevgiline alabileceğin en güzel hediyelerden biri bu, sakın tereddüt etme. Hatta bir çift masajı alarak kendine de bir güzellik yapabilir, sevgilinle unutulmaz bir gün yaşayabilirsin.
 

İhtiyaçlarını Düşün

İhtiyaçlarını Düşün

Aksesuarların eksikliği genelde hiç olmadık zamanlarda belli olur. Sevgilin için küçük bir araştırma yapıp ihtiyaçlarını belirleyebilirsin. Böylece eksiklerini tamamlamak üzere gardırobunu düzenlemesine de yardımcı olacaksın. Nasıl, güzel fikir değil mi?
 

Kombine Maç Bileti

Kombine Maç Bileti

Sevgilin bir futbol aşığı ise es geçmemen gereken bir seçenek. Taraftarı olduğu takımın kombine bileti sevgilin ayaklarını yerden kesecektir. Hatta işi biraz abartıp yanında bir de yeni sezonun formasını alırsan sevgilini ağlatabilirsin. Tabii bunlar mutluluk gözyaşları olacaktır.

Parfüm Olmazsa Olmaz

Parfüm Olmazsa Olmaz

Klişe olabilir ama şahane ve özel bir koku her zaman çok ideal bir hediyedir. Koku hafızasını bilirsin, değil mi? İnsana zamanda yolculuk yaptıracak kokular vardır. Sevgilinin hep kullandığı bir parfüm yerine, değişik bir koku da hediye edebilir, birlikte yeni anılar yaratabilirsiniz.
 

Bonus: Pelüş Ayı

Bonus: Pelüş Ayı

Bu Sevgililer Günü'nde herkes sevgilisine ayı alsın. Şubat ayı #AyılarınAyı olsun!

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?