Netflix’te izleyecek yeni diziler aradığını duydum. Hadi gel!

Evde olduğumuz günlerde en çok ziyaret ettiğimiz platformlardan biri elbette ki Netflix. Ancak platformdaki pek çok içerik çoktan tüketildi bile. Gel seninle yepyeni Netflix dizileri nelerdir bir bakalım!Duygular Şelale: Fatma


Netflix’in en yeni Türk yapımlarından Fatma, pek çok duyguyu harekete geçirecek bir hikayeye sahip. Polisiye, aksiyon ve dram türlerine ait ögeleri içinde barındıran bir mini dizisi. Başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücel ile Burcu Biricik’in rol aldığı Fatma’nın yönetmeni ise Özer Feyzioğlu ve Özgür Önürme. Sıradan bir hayat hikayesinin altındaki psikolojik dramı başarılı şekilde yansıtan dizi pek çok eleştirmenden de olumlu yorum almayı başardı. Tüm bu yorumlar dizinin en iyi Netflix dizileri arasında yer alacağını şimdiden gösteriyor.Fantastik Bir Maceraya Katıl: Shadow and Bone (Gölge ve Kemik)


Shadow and Bone; fantastik yapımlara bayılanlara verilecek dizi önerileri arasında mutlaka yerini almalı. Eğer fantastik hikayeler senin de ilgini çekiyorsa büyülü bir dünyaya girmeye hazır ol. Çünkü Leigh Bardugo'nun Grishaverse isimli fantastik roman serisinden uyarlanan Shadow and Bone beklediğin etkiyi yaratacak.
 
Başrollerinde Jessie Mei Li, Ben Barnes ve Archie Renaux’ın yer aldığı Netflix dizi serisi sayesinde kendini bir anda yetim harita yapımcısı Alina Starkov’un macera dolu hikayesinin içinde bulacaksın.Bir Cinayet Hikayesi: The Innocent (Şantaj)


En yeni Netflix dizi önerileri listemde sırada  İspanyol yapımı 8 bölümlük bir mini dizisi var: The Innocent. Kazara işlenen bir cinayet sonrası hapse giren bir adamı konu alan dizinin yönetmen koltuğunda Oriol Paulo oturuyor. Başrollerinde; Mario Casas, Xavi Sáez ve Santi Pons’un yer aldığı, suç, macera ve gizem dolu bir hikayeye sahip olan The Innocent’ı izlerken zaman su gibi akıp geçecek.Genç Bir Adamın Hikayesi: Zero (Sıfır)


İtalyan yapımı Zero’da başrolleri Giuseppe Dave Seke, Haroun Fall ve Beatrice Grannò paylaşıyor. Netflix dizileri arasındaki yerini Nisan 2021’de alan 8 bölümlük mini dizi, tutkusu anime çizmek ve sanat yapmak olan bir gencin mahallesi için girdiği mücadeleyi konu alıyor. Aksiyon, macera ve dram dolu dizide görünmezlik gücü gibi olağanüstü ve gizemli ögeler de yer alıyor.
 
Netflix’in en yeni ve en iyi yabancı diziler listesi şimdilik bu kadar! Evde geçirdiğin zamanı daha keyifli kılacak daha fazla içerik için beni takipte kal!