Oyun endüstrisi, oyuncuların daha kaliteli vakit geçirmesi için günden güne kendisini yeniliyor. Kimileri için WASD tuşları vazgeçilmez olabilir ancak milimetrik değişkenlerin bile önemli olduğu alanlarda kesinlikle tam kontrole ihtiyacın olacaktır. Senin için oyun keyfini ikiye hatta üçe katlayabilecek aksesuarları sıraladım.

Kontrol Senin Elinde


Filmlerde sıklıkla gördüğün, pilotların kokpitte tuşları açıp kapama sahnesini hatırladın mı? Eğer o zamanlar özendiysen şimdi bunu gerçekleştirme fırsatın var. Kullanacağın kaliteli bir kulaklık ve HOTAS ile birlikte oyun oynarken kendini kokpitin içinde hissedebilirsin.
 

Kombolarını Her Yere Taşı


Oyun oynayan insanlar olarak çoğu zaman arkadaşlarımıza oyun oynamaya gittiğimizde oyun klavyemizi bilgisayar çantamıza sığdıramıyoruz. Bunun sonucunda ya klavyemizi götürmekten vazgeçip performansımızı düşürüyoruz ya da performansımızın bir kısmını yolda klavyeyi taşırken harcıyoruz. Ama senin için özel olarak seçtiğim bu 36 tuşlu oyun canavarı mini klavye ile birlikte kombolarını istediğin her yere götürebilirsin.
 

Oynadığını "Gerçekten" Hissedeceksin


Biraz geriye gidersek oyunlarda canımızın 100’den başlayıp sıfırlandığını hatırlayabiliriz, hatta bir kurşunun veya elektrik dalgasının kaç can alabileceğini bile hesaplamıştık. Şimdi, sana önerdiğim bu yeleğin titreşimleri sayesinde oyundaki karakterinin hissettiklerini hissetmeye hazır mısın?
 

Driftin Bol Olsun


Mükemmel bir sürüş ve oyun deneyimini son model bir spor arabanın direksiyonu ile yaşayabilirsin. Şu an elindeki telefon veya mouse’u birkaç gün içinde direksiyon ile değiştirebilir, yolların tozunu attırabilirsin. Hadi, yollar seni bekler yarışların efendisi. Buraya tıklayarak yolculuğa başlayabilirsin. :)