Bu aralar kendine sık sık sorduğun soruyu biliyorum. “Yılbaşı akşamı ne giyeceğim?” O kadar çok alternatif ve değişken var ki. Aslında her yere, her konsepte uygun yüzlerce seçenek arasından kararsız kalmak çok doğal. Heyecanla hayalini kurduğun gece nasıl geçecek? Ondan da tam emin olamıyorsun. Olsun! Benim emin olduğum şey, sen ne giyersen giy, çok güzel olacaksın. Senin için bazı stiller seçtim, umarım ilham verir.

Hızlı Bir Giriş


Bir yılbaşı partisi ne kadar hızlı başlarsa o kadar hızlı devam eder. Kendini yüksek enerjiye, nefis tatlara ve bol bol fotoğraf çektirmeye hazırlasan iyi olur, çünkü böyle bir elbiseyle gecenin göz bebeği olacaksın. Zarafetin rengi siyahla hem çok sade hem de çok şık olacaksın.
 

Puantiyeli Bir Yıl


Nostaljiyi seviyorsan sana önerim: İçinde kendini geçmişe yolculuk yapmış gibi hissedeceğin nefis puantiyeli bir elbise seçmen! Üstelik uçuş uçuş formda olursa gece boyunca hareketsiz kaldığın bir an bile olmayacak. Kendi rengini kendin seç tabii ama sence de siyah beyaz puantiyeye çok yakışmıyor mu?
 

Turuncu-Pembe Uyumu


2020’ye rengârenk bir başlangıç yapmak istiyorsan tepeden tırnağa hareketlendirmelisin stilini. Bu kez kalıpların dışına çık, birlikte olmaz denen renkleri kendinde dene. Turuncuyla pembenin uyumuna bayılmadın mı? Tüm renk paleti senin, yılın en güzel tonlarını seç ve yılbaşı gecesi için denemelere başla.
 

Peluş Zamanı


Peluş ceketler, hem dokusu hem de renkleriyle içini ısıtacak sıcacık bir alternatif! İçindeki sadeliği tamamlarken stilini havalandıracak peluş ceketini “Parti dışarıda devam etse de üzerimden hiç çıkarmasam” diye düşünürken bulacaksın kendini.
 

Monokrom Bir Stil


İki parça takımların asil duruşu, orijinal saç ve makyaj tasarımlarıyla hareketlendirilince şahane bir parti görünümü yaratıyor. Hem içinde özgür olacağın hem de kendi tarzını yansıtacağın çok özel parçalar. Üstelik herkesten farklı olduğunu göstermek için de çok ideal bir seçim olabilir.
 

Satenin Gücü


Mini bir elbise, saten dokusuyla üzerinde dans ediyormuş hissi uyandıracak. Gece boyu fotoğraflarda parlayan sadece gülüşün değil, elbisen de olacak. Yılbaşı gecesinin en zarif duruşu için ayna önünde çalışmaya şimdiden başlamaya ne dersin?
 

Yüksek Bel Etkisi


Yüksel bel modası 2020’de de seninle! Elbiseyle rahat hareket edemeyenlerdensen hiç düşünmeden seçeceğin yüksek bel pantolonun üzerine ışıltılı parçalar kullanabilirsin. Hiç olmadığın kadar rahat ve muhteşem görüneceğine eminim.
 

Asil Işıltılar


“Ne olursa olsun yılbaşı gecesinin bir ağırlığı olmalı” diyorsan bu nefis stil tam senlik! Stiletto ile tamamlayabileceğin bu elbisenin ışıltıları gece boyunca herkesin gözünü kamaştıracak.
 


Siyah Beyaz Çizgiler


Çizgilerin modası asla geçmeyecek! Seni olduğundan zayıf gösterecek, aynı zamanda cool bir hava katacak siyah-beyaz çizgili ceketi, elbise veya etek, pantolon takımıyla dilediğin gibi kombinleyebilirsin. “Şapkasız çıkmam” diyorsan yeni yıl gecesi, bu stilin tamamlayıcısı olan büyük şapkalar için tam zamanı!
 


Geometrik Desenler


Aslında ilk bakışta karışık gelebilecek bazı desenler moda olduğunda, insanların gözü hemen alışıyor sanki. :) Bu sene yılbaşında ayrıcalıklı bir tarz için geometrik desenleri tercih edebilirsin. Tek parça bir kıyafet giyeceksen, karışık desenleri makyaj ve saçınla sadeleştirebilirsin. Geometrik desenli bir bluz seçersen düz renk bir pantolon ya da etek, stilini mükemmel bir şekilde tamamlayacak.

 

Yılın Rengi Mavi


2020’de her yerde göreceğin mavi rengi üzerinde taşıyarak 2019’u kapatmaya ne dersin? Yıl boyunca her alanda hâkimiyetini hissettirecek mavi rengi ilk senin üzerinde görsünler. Maskulen ve monokram tarz sana çok yakışacak. Hem sade hem de şık olabileceğinin kanıtı olarak tüm gece bakışları üzerinde toplayacaksın.
 

Deri ve Kadife


Gece boyunca çok rahat ve göz alıcı olmak istiyorsan bu kombini denemelisin. Kadifenin ağırlığı gecenin anlam ve önemini taşırken, bol yüksek belli deri şort sana kendini hiç olmadığın kadar hafif hissettirecek.
 


İpek Dokusu


Üzerinden kayıp giden yumuşacık ve hafif dokusu ile ipek, 2019’u uğurlamak için çok güzel bir tercih olabilir. Deri taytla, mini pileli bir etekle veya skinny bir pantolonla kombinleyebileceğin ipek bluzlar sana kendini çok iyi hissettirecek; yeni yıldan beklentilerini, hayallerini temsil edecek.
 

Bohem Ruhu


Boho Chic tarzın neşeli renk ve desenleri, senin cool duruşunla birleşince harika bir görünüm ortaya çıkacak. Yeni yıl partisine girdiğin anda tüm dikkatler üzerinde toplanacak. Fark yarattığın salaş stiline herkes hayran kalacak. Makyajını yaparken de enerjini yükseltecek mavi renk bir far kullanabilirsin. Şimdi sırada kendini müziğin akışına bırakmak var, o kadar! :)
 

Yılbaşı Kırmızısı


Klişe de olsa yeni yıl gecesi kombininde kırmızı bir parça mutlaka olur. Ama sen “ben baştan aşağı kıpkırmızı olmak istiyorum” diyorsan da havalı ve nostaljik bir puantiyeli kırmızı elbise önerebilirim. Saçın, makyajın, ayakkabbılarında da kırmızı kullanacaksan daha günlük bir elbise tercih etmek kırmızının ağırlığını hafifletecek. Daha parıltılı ve ışıltılı seçenekleri görmek istersen Yılbaşının Işıltılı Kombinleri yazımı okumadan geçme. Şimdiden iyi seneler!