Yazlık çanta alışverişini son dakikaya mı bıraktın? 2019 yaz sezonunun en güzel yazlık çanta modelleri bu yazıda!

Çanta, tıpkı ayakkabı gibi tutkuyla sevilenler kategorisinde. Sen de bir çanta aşığıysan bu yazın tren çanta modelleri konusu ilgini kesinlikle çekecektir. Klasik modellerden yeni tasarımlara, farklı renk ve dokulara markalar, 2019 çanta trendleri arasında yer almak için yarış halindeydiler. Yarışın galiplerini ve bu yazın dikkat çeken çanta modelleri listesini senin için listeledim.

Minyatür Çanta

Yaz aylarında taşıdığın eşya sayısı azaldığı için kullandığın çanta boyutları da küçülüyor. Belki bu mini çanta modelleri cep telefonu, kimlik, para ve rujdan başka bir şey alamıyor ama sempatik görünümleriyle gönlünü çeleceği kesin.

Torba Çanta

Yazlık çanta modelleri kullanışlı ve bir o kadar da şık. Yüzlerce model arasından seçim yapmak ise çok zor. Ağzı büzgülü çanta, içine her şeyi atabildiğin için alışveriş torbalarını andırıyor. Ancak pratik olmaları, her kombine uygun olmalarına engel değil.

Hasır Çanta

Geçtiğimiz yazdan beri vitrinlerden inmeyen hasır çanta, 2019 yazında da saltanatını sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl özellikle yuvarlak ya da kutu formunda olan hasır, bu yaz klasik doğal rengi bejin dışına çıkıyor ve pembe, lacivert gibi tonlarla gardıroplarımıza giriyor.

Bel Çantası

Geçen yaz omuza geçirilen bel çantalarının sokak modasını ele geçirdiğini hatırlarsın. Bu yaz ise 90’lar esintili bel çantasına alternatif olarak daha çağdaş biçimde yorumlanmış çanta modelleri sıklıkla görülüyor. Bele bağlanan küçük kutu formundaki bu çanta, vücuda oturan penye elbiselerle çok güzel duruyor.

Yuvarlak Çanta

Daire biçimindeki çanta modelleri, kutuyu anımsatan dikdörtgen modellerden kendini ayırıyor ve gardırobunda kendine yer edinmeyi hak ediyor. Sapsarı yaz güneşini çağrıştıran bu sevimli çanta, yaz akşamlarında sana çok yakışacak.

Plaj Çantası

Güneş kremlerin, bikinilerin, plaj havlun, güneş gözlüklerin ve yaz kitabın hazır. Peki, ya bunları koyacağın çanta? T-Box’ın bütün plaj çantaları birbirinden eğlenceli desenlere sahip ama favorim üzerinde denizatları olan bu çanta.

Bez Çanta

Alışveriş torbalarının ücretli olmasından bu yana, bez çanta modelleri inanılmaz hızlı bir yükselişe geçti. Kimileri bez çantasını katlayıp yanında taşırken kimileri günlük olarak kullanıyor. Eğer sen de ikinci grupta yer alıyorsan, çiçek desenli bu sade ve şık bez çantayı çok seveceksin.

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?