Her gün yenilenen ve değişen moda akımlarına rağmen asla modası geçmeyen, her daim rağbet gören desenlerden biri tabii ki ekosedir. Özellikle mini ekose etekler hemen hemen tüm markaların değişmez koleksiyonları arasında kendine yer bulur. Kombinlemesi de bir o kadar kolay ve eğlenceli olan ekose etekleri, sonbaharda keyifle giymene yardımcı olacak önerilerim var.  

Yaz - Kış Dikkat Çekici


Aslında dört mevsim giyilebilse de ekose en çok sonbahar ve kışa yakışır. Kapalı havaların kasvetine inat, belki de okulu anımsattığından, çocuksu ve renkli bir duruşu vardır. 

 

Hem Gündelik Hem Son Derece Şık


Aynı ekose eteği gündüz gece demeden, farklı parçalarla birleştirerek kolayca günün her saatine uydurabilirsin. Günlük stilini düz beyaz, salaş bir sweatshirt ve sneaker ile tamamlarken daha şık bir görünüm için yüksek topukları tercih edebilirsin. Mini bir ekose eteğin en iyi tamamlayıcılarından biri olan uzun çizmeleri de unutma.

 

İkili Takımlar Bu Sezon Da Çok Popüler


Bu sezonda da ekose parçaları alt – üst takım olarak görmeye devam edeceğiz. Eteğini aynı desenden ceketin ile içine düz renk herhangi bir üstle giyebilirsin. Ya da alt – üst takım ekoseni kısa, tek renk bir ceketle tamamlayarak çok şık görünebilirsin. Ekose zaten kendinden hareketli bir desen olduğu için hiç başka aksesuarlar kullanmana gerek yok.

 

Sadece Kısası Değil, Uzunu Da Çok Havalı


Ekose etek modelleri çok farklı şekillerde vitrinleri süslüyor. Her ne kadar mini etekle özdeşleşmiş gibi olsa da diz altı veya bilekte biten bir ekose eteğin de cazibeli görünümü inkâr edilemez. Bu tarz etekleri stiletto’yla tamamlayabileceğin gibi, postal kullanmayı da kesinlikle düşünebilirsin.
 

Üstelik Mükemmel Bir Ofis Kıyafeti


Hemen her renkten üst ve çorapla gayet şık olabilen ekose etekler ofise giymek için de kullanışlıdır. Hiç düşünmeden beyaz bir gömlekle, balıkçı yaka bir kazakla kombinleyebilirsin. Üzerine alacağın trençkot ile daha da feminen bir hava yakalayabilirsin. 

Eskimeyen, zamansız ekoseyi yeni sezonda da bol bol göreceğimiz kesin. Sonbahar kapıdayken, sen de bu çarpıcı ve eğlenceli parça için dolaptaki yerini şimdiden ayır! En güzel ekose etek modelleri burada seni bekliyor.