“Yılbaşı iyi hoş da hediye derdi olmasa…” diyenler için geliyor! Bu listenin kadınlar için olan versiyonunu da hazırladım. Aslında kararsızların yanında tüm hediye seçme serüvenini zor ve sıkıcı bulanlara da yardımcı olmak istiyorum. İnsanın içinden gelince o kadar da sıkıcı bir seçim süreci olmuyor. Karşındakini iyi tanıyorsan bir de aşırı eğlenceli bence. Yine da sana fikir vermek adına birkaç alternatif paylaştım. Şimdiden iyi alışverişler!

AirPods


Uzun zamandır istiyor ama karar veremiyor. Kararı sen onun adına ver ve AirPods’ları hemen al. Hem üzerindeki yükü almış olacaksın hem de “iyi ki” diyeceği bir hediye vermiş olacaksın. Of çok heyecanlı!
 Kol Düğmeleri 

Biraz romantik bir hediye olsun istersen, sadece özel günlerde seni hatırlayarak takmasını istediğini söyleyerek iki küçük kol düğmesi hediye edebilirsin. Sonuçta bütün bir aşk hikâyesi. :) 
 

Yelek


Yelek deyince aklına hemen klasik kesim bir şey geldi biliyorum. İş hayatının dışında daha rahat ve sportif geçecek günlerde üzerinde taşıyacağı bir hediye vermek de çok iyi fikir, ne dersin?
 

Akıllı Saat


Çok hafif ama anlamlı bir hediye! Kolunda olduğunu unutacağı ama kolunda olduğunu bilmenin verdiği hafifliğe inanamayacağı kadar gerçek ve akıllı bir saat. Kesinlikle sana çok teşekkür edecek. :)
 

Eldiven


Deri eldiven, kışın olmazsa olmazlarından biri. Üstelik sürekli kaybolan bir aksesuar olması sebebiyle yılbaşı hediyeleri arasında ayrıcalıklı bir yeri var bence. Sürekli eldivenlerinin tekini kaybedenlere bir saygı duruşu niteliğinde…
 

Pikap


Müzik tutkunları için yeni yılın her gününü yılbaşı heyecanıyla geçireceğini düşündürecek pozitif enerji yüklü bir hediye öneriyorum: Bu ahşap pikaba görür görmez vurulacak!
 

Gömlek


“Tamam, çok özenmek istemiyorum ama yine de özel bir şey olsun istiyorum” dersen de gömlek öneriyorum. Klişe ama erkekler için gömlekler en umulmadık zamanlarda o kadar kurtarıcı bir parça oluyor ki, hangi tarzda alırsan al, onu mutlu edeceğin garanti.