Açık hava düğünleri ve mezuniyet törenlerinin bol olduğu yaz mevsiminde rahat bir dolgu topuk sandalete ihtiyacın olabilir. Dolgu topuk ayakkabı modelleri şıklığından ve rahatlığından ödün vermeden modaya ayak uydurmanı sağlıyor. En tarz yazlık dolgu topuk ayakkabı modellerine baksana!

Ahşap Taban


Espadriller ve mantar tabanlı ayakkabılar günlük kullanım için mükemmel ama akşam için hafif kaçabilir. Her kombin için bir dolgu topuk ayakkabı var. Ahşap görünümlü bu dolgu topuk ayakkabılar, kokteyller ve yaz partileri için ideal. 

 

Dolgu Topuk Terlik 


Yaz aylarında tercih edebileceğin bir başka sıra dışı ve konforlu dolgu topuk ayakkabı modeli ise terlikler. Bu ahşap tabana ve süet üst yüzeye sahip dolgu topuk terlikler sana bohem bir hava katacak. Özellikle çiçekli uzun etek ve elbiselerin altında harika görünüyorlar. 

Ofis Stili


Sunum yapman gerekiyor, şık görünmelisin ve ince topuklu ayakkabılar sana kelimenin tam anlamıyla acı çektiriyor. O zaman dolgu topuk senin için kesin çözüm. Burnu açık bu dolgu topuk ayakkabı o kadar rahat ki ofis stilinin bir parçası olacak.

Önce Rahatlık


Bazen en güzel dolgu topuk ayakkabı en rahat olanıdır. Alçak dolgu topuk ve ayağı çok iyi bir şekilde saran lastikli kalın bantlarıyla bu ayakkabı ile her adımının çok konforlu olacağının garanti.
 

Espadril Tipi


Burnu kapalı espadril ayakkabılar yazlık elbiselerle ve kotlarla çok hoş duruyor. Ancak günlük espadrilin boyunu biraz uzatmak istersen dolgu topuk espadrillere yönelebilirsin. Bu nakışlı model ilgini çekebilir. 

Mantar Topuk 


Dolgu topuk ayakkabı modelleri arasında yaza en uygun olanlardan biri mantar topuklar. Ayak tabanına inanılmaz rahatlık sağlayan bu dolgu topuk modeli, üst kısmıyla uyumlu beyaz taban detayıyla çok zarif.

Düğün Şıklığı 


Dolgu topuk ayakkabıların yalnızca günlük olarak giyilebileceğini kim söylemiş? Piyasada o kadar şık dolgu topuk ayakkabı ve onların abiye modelleri var ki rahatlıkla kokteyl, düğün, mezuniyet gibi organizasyonlarda giyebilirsin. Mesela bu rugan görünümlü sandalet, bilekte biten elbiselerinle çok şık durabilir.
 

Sportif


90’lı yılların sokak modasını bugüne taşıyan dolgu topuk spor ayakkabılar uzun süredir revaçta. Peki “kaba” tarz sandaletler hiç dikkatini çekti mi? Biraz maskulen, asi, sportif ama iddialı bir tarz için bu dolgu topuk sandaletleri denemelisin.

Yükselme Zamanı 


Dolgu topuk sandaletler, stiletto ayakkabılar gibi acı çektirmeden boyunu uzun gösteriyor. Dolayısıyla ne kadar büyük o kadar iyi! Bu dolgu topuk ayakkabı, altındaki ek platformuyla beraber tam 9,5 cm topuk boyuna ulaşıyor.