Bazen ne yaparsan yap, bir türlü hayalindeki hediyeyi bulamazsın. Öylesine bir şey alıp vermek de istemezsin. Hediye ritüelinin en hareketli zamanları yaklaşırken yılbaşı sende stres yaratsın istemem. Herkes için mükemmel hediye mutlaka vardır, merak etme beraber buluruz. :) Hem biraz daha özel hem de kişiselleştirebileceğin, sevdiklerin için hediye seçerken sana ilham verecek birkaç önerimi listeliyorum.

Milli Piyango Bileti


Senin şansının ona uğur getireceğini hiç düşünmüş müydün? Belki de kendin için çeksen amorti bile çıkmayacak milli piyango bileti, sevdiklerini bir gecede milyoner yapabilir. Yılbaşı gecesinde ihtimallerin heyecanına kapılmak bile muhteşem olmaz mı?
 

En Sevdiği Kitabın Eski Baskısı


İlk baskıyı bulmak çok zor tabii hatta iki, üç ve dördüncü baskılar bile ama onun için çok özel olan bir kitabın geçmişten gelen baskısından çok etkileneceğine eminim. Daha önce kim bilir kimlerin ne hislerle o kitabı elinde tuttuğunu düşünecek, zamanda yolcuğa çıkacak. 
 

Özel Notlarla Dolu Ajanda


O’na küçük sürprizler yap. :) Şöyle güzelinden bir 2021 ajandası alıp, onu tamamen kişiye özel hâle getirerek hediye etmeye ne dersin? Hediye ettiğin kişi için özel ve önemli günleri onun için önden planlamış olacaksın. Her sayfada senden bir not ya da çizimle karşılaşmanın onu çok mutlu edeceğine eminim.
 

 Kahve Demleme Kiti


3. nesil kahvecilerle birlikte kahve kültürü inanılmaz bir ilgi ve beğeniyle takip ediliyor. Kimileri sadece içmeyi, kimileri kokusunu çok seviyor ama ne olursa olsun kahve demleme süreçleri çok merak ediliyor. Sabahları kahve içmeden uyanamayanlara alınacak en güzel hediyelerden biri.
 

Vintage Parçalar


Zamanın ruhuna inanan birine alınabilecek en güzel hediyelerden biri vintage giysi, takı ya da tasarım ürünleridir. Vintage akımı son yıllarda popüler olduğu için vintage ürünlere ulaşmak şimdi eskisinden kolay. Mesela sevdiğin birine alacağın vintage bir bavulu, orta sehpa olarak kullanabileceğini söyleyerek hediye etsen ne kadar mutlu olur? İlk aklına gelen kişi bu özel hediyeyi hak ediyor.

Hadi vakit kaybetmeden Hepsiburada’dan araştırmaya yapmaya başlayalım. :)