Kombinlere son dokunuşunu yapan aksesuarlar şıklığını pekiştirmenin vazgeçilmez bir yoludur. Şal ve fularlar ise tek başlarına birer giysi kadar dikkat çekebilir, bir stilin havasını tamamen değiştirebilir. Fular ve şal kullanmak senin için bir tutku da olabilir, kullanmaya yeni başlayacak da olabilirsin. Her halükarda sana ilham verecek kullanım fikirleri burada.

Plajlardan Sonbahara Uçuşan Şıklık


Yazın deniz kenarında pareo ve kaftan niyetine bol bol kullandığın şallar ve bandana görevi gören fularlar, sonbaharda da tarzına renk ve hareket getirmeyi sürdürecek. Uzun veya kısa, geniş ya da dar, kare ya da üçgen fular ve şalları vitrinlerde sık göreceğin bu sezonda, sıradan bir pantolon ve trikoyu uçuşan bir şaldan yardım alarak gayet havalı bir stile dönüştürebilirsin.

 

Gömleklere Feminen Dokunuş


Geçtiğimiz dönemin modası maskulen gömlekler trend olmayı sürdürüyorken, gömlek yakasına iliştireceğin bir fularla havanı fazlasıyla feminen hâle getirebilirsin. Hem sadeliğini koruyacak hem de dikkat çekici duracak. Hayvan desenleri yine moda! Her kombine uyum sağlayacak, kısa veya uzun fularlar sana çok yakışacak.

 

Hafta Sonu Stilinin Vazgeçilmezi


Dökülen yaprakların arasında yapılacak bir doğa yürüyüşü, tabiatın her rengine doyabileceğin huzur dolu bir hafta sonu etkinliği! Mevsimlik deri ceketinin omuzlarına gelişigüzel atılmış bir şalı, yavaş yavaş serinlemeye başlayan havalarda stilinin bir parçası yapabilirsin. 

 

Vintage Esintiler


Fularları dilersen saç örgüne eklemleyebilir, dilersen havalı bir eşarp olarak kullanabilirsin. İpek fular ve bej bir trençkotu büyük güneş gözlükleriyle birleştirebilir, 60’lı yılların kusursuz modasını günümüzün modern tarzına uyarlayabilirsin. Bu iddialı görünümü küçük bir clutch ile dengelemeye ne dersin?

 

Çantaları Renklendirmeye Devam


2019 yılının en sevilen trendlerinden biri de çantalara iliştirilmiş renkli ve desenli fularlar oldu. Bu sayede sıradanlıktan uzaklaşan hareketli çantalar gardıroplardaki yerini aldı. Sonbaharda da bu trendi çanta modasında görmeye devam edeceksin. Aynı stili farklı fular ve çantalarla deneyebileceğin gibi, fularlarını kemer olarak kullanarak da tarzını farklılaştırabilirsin.

 

Gece Görünümüne İpeksi Dokunuş

 

Şal ve fularları yılın dört mevsimi gece şıklığının tamamlayıcısı olarak kullanabilirsin. Takı seçimine göre düz ya da desenli seçeceğin uzun bir şal ile en sade elbiseni eğlenceli ve dikkat çekici kılabilirsin. Yakalamak istediğin ışıltıyı başka yerde aramana gerek bırakmayan metalik ipekliler işini sonbahar gecelerinde fazlasıyla kolaylaştıracak.

Birbirinden güzel doku ve desenlerdeki şal ve fularlar yeni sezonda Boyner’de!