90’lı yılların favori giysilerinden salopet bu yaz geri döndü. İşçi tulumu olarak da bilinen salopet hem rahat hem de sempatik tarzlarıyla öne çıkıyor. Kışın kazaklarla, yazın ise tişört ya da atletlerle giyilen bu şık salopet modellerinden biri mutlaka sana göre olmalı!

Plaja İn


Salopet dendiğinde akla ilk olarak kot kumaşından üretilmiş uzun modeller geliyor. Ancak bugün piyasada özüne sadık kalınarak tasarlanan pek çok alternatif var. Yazı çağrıştıran desenleri ve kısa şortuyla bu salopet ile plajlarda boy gösterebilirsin.
 

 Ofis Stili 


İşe giderken giyebileceğin bir tarzda salopet mi arıyorsun? Eğer doğru salopet modelini seçip uygun giysilerle kombinlersen ofise girdiğin anda tüm gözler üzerine çevrilecek!  
 

Uzun Etekli Salopet


Uzun etekli salopet giymek sana sade ama bir yandan da olgun ve sofistike bir görünüm kazandırabilir. Ne kadar rahat olduğunu vurgulamaya gerek bile yok. Altına spor ayakkabı, sandalet ya da terliklerle giyerek sportif bir tarz yakalayabilirsin. 
 

Günlük Kullanım


Kot salopet modellerine bir diğer iyi alternatif de yazlık kumaştan yapılan yumuşak salopetler. Bu model hâkî rengi, ayarlanabilir askıları ve kanguruyu anımsatan ön cebiyle günlük kullanım için ideal. 
 

Bol Bacaklar


Moda dünyasında palazzo ya da culotte olarak geçen, bacak bölümü bol kesimli pantolonlar bu sezon alev gibi yayıldı. Doğru parçalarla kombinleyerek aile yemeğinde, ofiste, seyahatte ve hatta partide kullanabilirsin.

 

Hamilelerin Tercihi


Salopet, hamile modasında en sevilen parça olmaya devam ediyor. Hamileliğin boyunca salopet rahatlığına o kadar alışacaksın ki macera dolu 9 ayın ardından üzerinden çıkarmak istemeyeceksin. 
 

Parti Kombini


En orijinal salopet kullanımlarından biri de gece dışarı çıkarken giymek. Cumartesi akşamı arkadaşlarınla eğlenmeye giderken ne giyeceğine bir türlü karar veremiyorsan salopete bir şans ver. Stiletto’lar, kırmızı ruj, halka küpeler ve seksi bir büstiyerle salopeti kombinle… İşte parti kıyafetin hazır!

Yaz Tonları


Yazın giysi seçiminde beyazdan vazgeçemeyenlerdensen seni böyle alalım. Klasik kot rengi olan maviyi bir kenara bırak ve beyaz ya da ekru gibi yaz tonlarına geçiş yap. Askıları belden gelen bu model farklılığıyla öne çıkıyor.