Kışın taktığın şal ve atkı gibi aksesuarların görevini, yazın bikini ve mayoların üzerine giydiğin plaj elbisesi ve pareo çeşitleri alıyor. Pareo, bir aksesuar olarak plaj stilini tamamlarken deniz kenarında rahatça dolaşmanı sağlıyor. Bikini ya da mayona uygun pareo ve plaj elbisesi modelini senin için sıraladım. 

Burcun Ne?


Astroloji merakını plaj stiline yansıtmak istiyorsan bu pareo modellerine bayılacaksın. Her burca özel olarak hazırlanan pareo’lar, orijinal tasarımları ve canlı renkleriyle astroloji severlerin radarına giriyor.
 

Hem Etek Hem Şort 


Pareo modelleri yaratıcılık konusunda sınır tanımıyor. Önden bakınca mini etek, arkadan bakınca şort görünümüne sahip bu tasarımı seveceksin. 

 

Kimono Pareo


Kimono; önce parti kombinlerimize dâhil oldu, şimdi de plaj elbisesi olarak karşımıza çıkıyor. Tropik desenli bu kimonoyu pareo olarak kullanacaksan, içindeki renklerden sade bir mayo ya da bikini tercih edebilirsin.

Pareo Pantolon


Pareo pantolonlar klasik pareo modellerine yenilikçi bir alternatif sunuyor. Yırtmaçlarıyla deniz kenarında rahatça hareket etmeni sağlayan bu pantolonlar o kadar rahat ki yalnızca plajda değil, sokakta da giymek isteyeceksin. 
 

Pareo Tulum


Mini tulum modelindeki plaj giysileri de çok moda! Belden bağlamalı bu rahat tulum, pareo ve plaj elbisesi modellerine farklı bir seçenek sunuyor. 

 

Renkli Püsküller


Pareo ve plaj elbisesi söz konusu olduğunda klasik tarzının biraz dışına çıkmakta sakınca yok. Püsküller, boncuklar, danteller... Plaj modası her türlü süsü kaldırır. İster renkli bikini giy ister siyah, bu pareo hemen hemen her şeyle uyum sağlıyor.  

 Şalvar Pareo


Şalvar pantolonlar genellikle rahatlıklarıyla öne çıkıyor. Ancak bu beyaz pareo pantolon, transparan kumaşı ve seksi duruşuyla klasik şalvar anlayışını değiştiriyor.  
 

Uzun Pareo


Tek bir parça pareo alıp farklı şekillerde bağlayarak farklı modeller elde etmek de iyi bir seçenek. Eğer plajda yaratıcı olmak istiyorsan uzun pareo modellerine göz atabilirsin. Uzun pareo’ları belden bağlayarak etek gibi kullanabilir, göğüs altından bağlayarak peştamal yapabilir ya da boynundan bağlayarak elbiseye dönüştürebilirsin.