Bayram kombinleri ile Ramazan sonrası, hatta diğer bayramlara yönelik de tercih edebileceğin giyim kuşam eşleştirmelerine başlayabilirsin. Geniş ailelerin bir araya geldiği, aile büyüklerinin ziyaret edildiği, komşularla olan bağların güçlendiği bayram dönemlerine sen de özenerek hazırlanabilir ve ziyaretlerini gerçekleştirebilirsin. Üstelik şık bir bayram kombini ile aslında bayram tatilinden yararlanarak gideceğin tatil mekânlarında da boy gösterebilirsin. Senin için sunduğumuz listeyi hemen inceleyerek tarzına uygun bayram kombin örneğini elinle koymuş gibi bulacaksın.

Resmî ve Ağır Misafirlikler İçin Takımlar


Bayram kombinleri kadın örnekleri içerisinde iş hayatının da bir parçası olan takım elbiseler gözde seçenekler sunuyor. Şayet ağır ve belki biraz da resmî bir ziyaret gerçekleştireceksen bu minvaldeki seçeneklere göz gezdirebilirsin. Fakat takım elbise giymek ille de sade olmak anlamına gelmiyor. Siyah bir ceket, pantolon ve beyaz gömlek ile eşleştirme yapabileceğin gibi son derece havalı stillere de imza atabilirsin. Mesela saten bir bluz, yüksek bel kemer detaylı pantolon ve blazer ceket ile de kombinini yapabilirsin. Sarı ceket - pantolon ve puantiyeli bluz da cıvıl cıvıl bir kombin için gayet ideal. Yanına da küçük ve şık bir el çantası alarak kombinine son noktayı koyabilirsin.

Desenli Elbiseler İle Tüm Renkleri Üzerinde Topla


Bayram için kıyafet kombinleri içerisinde hem bayramı hem de gelen baharı ve yazı kutlayabileceğin elbiselere de şans verebilirsin. Özellikle de cafcaflı bir tarzın varsa renk renk çiçek desenleri ile süslenmiş bir elbise senin için doğru seçim olacaktır. Uzun ve tek parça rengarenk elbisene uyum sağlayacak zarif ve ince küpelerini de aksesuar kutundan çıkarabilirsin...

Gömlek - Pantolon İle Basit Ama Şık


Bayram kombin önerileri içerisinde mutlaka rafında olan bu iki parçaya da şans tanıyabilirsin. Evet, gömlek ve pantolon ikilisi akla hemen gelen bir kombin olmasına rağmen popülerliğini, göz alıcılığını korumasını biliyor. Özellikle de estetik ve şık bir gömlek ile bütünleşen dar bir pantolon bu parçalar arasında en popüler stillerden biri. Çizgili bir gömlek ve açık renk dar bir pantolon ile bu harika kombine imza atabilir, gelen misafirlerini karşıyalabilir, bayram ziyaretlerine de gidebilirsin.Alışverişlerinde birbirinden harika fırsatları da yakalamak istersen hemen Hopi anlaşmalı markaları ziyaret edebilir, sepetini doldurmaya başlayabilirsin!


Tesettür Giyime Özgü Bayram Kıyafetleri


Bayram kombinleri tesettür giyim içerisinde de geniş bir yere sahip. Dilediğin renkteki bol bir tesettür etek ile şık ve zarif bir tesettür gömleği kombinleyerek bayram hazırlığına girişebilirsin. Böylece bayram ziyaretinin getirdiği özenli giyim hazırlığını da tamamlayabilirsin. Pantolon - gömlek ikilisine de yine şans verebilirsin. Salaş kesim ile tasarlanmış hoş bir tesettür gömlek ile bol paça tesettür pantolonun uyumunu yakalayabilirsin. Pantolonlarda da ister kemer detaylı ister düz siyah ya da kot formundaki bir modeli tercih edebilirsin. Daha çok tek parça bir giyimden yanaysan ister desenli ister sade tesettür elbiselere de göz atabilirsin. Bunlar içerisinde puantiye desenliler göze oldukça hoş gelirken plise tasarımlar da elbiselere son derece şık bir hava veriyor.

Çok Daha Sportif Mini Etek Kombinleri


Bayram tatili kombinleri arasında sneaker modelleri / spor ayakkabılar ile mini eteklerin uyumunu da öne çıkarabilirsin. Böylece "mini etek kombinleri spor giyimde olmaz" algısını da kolaylıkla yıkabilirsin. Bu ikiliye sade ve salaş bir tişörtü de ekleyince favori bayram kombinin belki de hazır. Ayrıca bayramı fırsat bilip tatile çıkacaksan da tatil bölgesinde böylesi rahat bir kombini tercih edip seyahat edebilirsin. Sadeliğine biraz hareket katmak istersen de püsküllü küpeler ile kombinine son noktayı koyabilirsin.Kombinin için alışveriş yaparken Paracık da kazanmak istersen hemen bu sayfamıza tıklayabilirsin!


Maxi Etekler İle Harika Bayram Kombinini Yarat


Bayram kombinleri içerisinde hem ziyaretlerin için uygun hem de ilkbaharı, yazı karşılayabileceğin kombinler de yok değil. Maxi etekler tam da bu noktada imdada yetişiyor. Kendini maxi eteklerin rahatlığına, salaşlığına bırakmak istersen bu parçalar ile yapabileceğin sayızı kombin var. Hem sade hem şık olmak için maxi eteğinin üzerine şık bir dekolteli bluz ekleyebilirsin. Yaratabileceğin renk uyumunun ise adeta sınırı yok! Rengarenk, cafcaflı bir maxi etek ile düz siyah bir bluz bunlar arasında çokça popüler. Daha açık renkleri seviyorsan da mesela bej rengi bir maxi etek ile düz beyaz bir bluz kol kola ilerleyebilir. Yanına da zincirli bir çanta aldın mı kombinin hazır!

Kot Kombinler İş Başında


Kim demiş kot giyim ile bayramlarda şık olunmaz, diye? Bunun içinse tek gereken biraz hayal gücü biraz eşleştirme kabiliyeti... Sevdiğin kot pantolonunun üzerine şık bir gömlek ve blazer ceket geçirirsen bayram kombinin hazır bile. Üstelik kısa paça dar bir kot pantolon tercih ettiysen, giymek için ne zamandır fırsat kolladığın topuklu ayakkabını da dolaptan çıkarabilirsin. Daha salaş veya sportif bir kombin istiyorsan da kot pantolonlar ile beyaz spor ayakkabıların mükemmel uyumunu diyecek yok! Salaş bir gömlek ile bu ikiliyi birleştirerek de bayram tatili kombinini hazırlayabilirsin.

Mini Elbiseler İle Güçlü Bir İmaj Yakala


İlkbahar ve yaz ile beraber kıyafet dolabında öne çıkan mini elbiselere de şans verebilirsin. Bunlar, yarattığı harika görünüm ile hem şıklığını konuşturmanı sağlayacak hem de bayram için özenerek hazırlandığın da belli olacak. Fırfırlı, uzun kollu ya da kruvaze bir mini elbise ile harikalar yaratmaya başlayabilirsin! Spor bir hava eklemek istersen yine beyaz bir spor ayakkabı, daha resmi bir kombin içinse hoş topuklu ayakkabını dolaptan çıkarabilirsin. Yanına ekleyeceğin zincir bir çanta ya da el çantası şüphesiz ki zarafetini katbekat artıracak.

Deri Pantolona Ne Dersin?


Deri giyime de sıcak bakan geniş bir kitle var ve gerek cekette gerek pantolonda deri bir tasarım çokça öne çıkıyor. Şayet sıkça giyindiğin bir pantolon yerine daha farklı seçeneklere şans vermek istersen kısa paça deri bir pantolon ile hoş bir topuklu ayakkabıyı deneyebilirsin. Üzerine geçireceğin balon kollu bir gömlek ile de harika bir kombin yaratabilirsin. Böylece topuklu ayakkabı ve gömlekten gelen resmiyet ile deri pantolonun yaydığı dinamik enerjiyi sentezlemen mümkün. Üzerine de hoş bir blazer ceket ekleyebilir, mini el çantanı da yanına alabilirsin.Bu arada erkek giyimini de unutmadık! Cacharel markasından alışveriş yaparken Paracık da kazanabilir, alışverişlerini fırsata çevirebilirsin.


Şık Spor Giyime Kulak Ver


Yepyeni bir bayram kombini hazırlığındaysan belki daha önce pek denemediğin şık spor giyimini de seçebilirsin. Adı gibi hem şıklığı hem de sportifliği ile öne çıkan böylesi kombinler kadın giyimi içerisinde kendine pek çok alan buluyor. Burada devreye trençkotlar da girebilir. Trençkotlar bu kombinin "şık" kısmını öne çıkarabilir. Gayet sade ve gündelik bir pantolon - tişört ikilisine trençkotunu da ekleyerek revaçta bir şık spor giyimini üzerinde taşıyabilirsin. Uzun ve salaş bir elbise ile trençkot ikilisi de gayet hoş bir şık spor kombine imza atmanı sağlayabilir.Daha fazla kombin önerisi için dilersen Çiçekli, Renkli, İç Açıcı: Bahar Kombinleri içeriğimizi de okuyabilirsin.