Hangi burç hangi hediyeyi sever? Astrolog Uygur Gür, yılbaşı alışverişinde işini kolaylaştıracak hediye önerileri hazırladı, hemen oku!

Korona’nın getirdiği zor hayat koşullarıyla ve keyifsizliklerle geçen bir yıla veda etmek üzereyiz. Hepimizin moral bulmaya ve aslında en çok da şımartılmaya ihtiyacı var. Madem yılbaşı kapıda, güzel hediyeler almak ve vermek hepimize iyi gelebilir. O vakit hangi hediyeler, hangi burçlara hitap eder, gelin birlikte bir göz atalım.
 

Koç Burcu

Koç Burcu

Koç burcu dikkat çekmeyi sever. Bu yüzden de kırmızı renge karşı özel bir düşkünlüğü vardır. Kırmızı bir bluz, gömlek, palto ya da aksesuar kesinlikle hoşuna gidecektir. Ayrıca herkeste olmayan farklı bir hediye yine ona kendini özel hissettirecektir. O yüzden tasarım bir kıyafet ya da eşya da alabilirsiniz.
 

Boğa Burcu

Boğa Burcu

Onlar huzurlu bir ev ortamına çok düşkündürler ve evleri onlar için çok önemlidir. Dekoratif eşyalar, minderler güzel bir hediye seçeneği olabilir. Yine mutfak hayatını çok sevdiklerine göre, mutfak eşyaları, fincan takımları, farklı yemek tarifleri içeren bir yemek kitabı da güzel bir yılbaşı hediyesi olabilir.
 

İkizler Burcu

İkizler Burcu

Peşin peşin söyleyeyim, hediye alacaksanız değiştirme fişini de içine eklemeyi unutmayın. İkizler çabuk sıkılan bir yapıya sahip olduğu için, hediyesinden de çabuk sıkılabilir. Ama onu etkilemek ve mutlu etmek istiyorsanız, hobilerine hitap eden bir hediye alın. Ayrıca çok yönlü bir giyim tarzına sahip oldukları için aksesuarlara da çok ihtiyaç duyarlar; sıradışı parçalarla onları etkileyebilirsiniz.
 

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Duygusal Yengeçler, duygusal hediyelerden hoşlanırlar. Mesela bir çerçeve alıp, içine ikinizin bir resmini koyabilirsiniz. Sevimli mumlar, güzel tütsüler ya da ufak dekoratif eşyalar da çok hoşuna gider. Yine sevimli, abartıdan uzak takılar, ufak fularlar, küçük çantalar da onu çok mutlu eder.
 

Aslan Burcu

Aslan Burcu

Aslan’a hediye alırken kesinlikle gösterişli, dikkat çekici ve kaliteli olmasına özen gösterin. Yeni sezon kıyafetlere, çantalara ve bilhassa da ayakkabılara hayır diyemez. Saçlarına çok düşkün olduğuna göre, saç bakım ürünleri, ya da taşlı tuşlu bir saç aksesuarı da alabilirsiniz.
 

Başak Burcu

Başak Burcu

Abartıdan uzak, klasik bir bluz, ceket ya da çanta çok hoşuna gidebilir. Temizliğine çok önem verdiği için, bornoz takımları, ya da sabun sepetleri de onu çok mutlu edebilir. Yine vücut losyonları, hafif parfümler de güzel hediye seçenekleri içerisinde. Şu soğuk kış günlerinde ona ayaklarını ısıtacak güzel, pofuduk terliklerden de alabilirsiniz.
 

Terazi Burcu

Terazi Burcu

Renklere ve kumaşlara karşı özel bir hassasiyeti vardır Terazi’nin. İpek bir bluz, fular, ya da tüm kış kullanabileceği yumuşacık eldivenler, kaşkoller çok hoşuna gidecektir. Yine estetik zevkini besleyecek bir tablo, dekoratif çiçeklerle süslü bir vazo ya da şamdanlar tercih edebileceğiniz hediyeler arasında.
 

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Araştırmacı bir ruha sahip Akrepler’e ilgi alanlarına göre kitaplar alabilirsiniz. Gelecekten haber veren, spritüel kitaplar da onların hep ilgisini çeker. İç çamaşırları, çoraplar, gecelikler ya da pijamalar da son derece güzel hediye önerileri olabilir.

Yay Burcu

Yay Burcu

Hareketli bir yapıya sahip olan Yay’lar için rahat kıyafetler her zaman cezbedicidir. Şu soğuk kış günlerinde içinde rahat edebileceği kazaklar, montlar güzel bir fikir olabilir. Çok özel bir hediye vermek istiyorsanız tasarım bir Jean pantolon da düşünebilirsiniz. Ayrıca büyük çantalara da karşı özel bir zaafları olduğunu belirtmek isterim.
 

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Kariyer odaklı Oğlak insanına şık bir laptop çantası, işindeki masasında kullanabileceği bir kalemlik, masa saati ya da takvim hediye edebilirsiniz. Ya da klasik tarzdaki giyimini destekleyecek bir saat, fular, kravat, mendil gibi detayları çok seveceğini söyleyebilirim.
 

Kova Burcu

Kova Burcu

Ezber bozmayı seven Kova’lar için tasarım ürünler her zaman cezbedicidir. Her yerde bulamayacağı kıyafetler, aksesuarlar, takılar ve “çılgın” çantalar çok hoşuna gidebilir. Teknolojiyi de sevdikleri için, hayatlarını kolaylaştıracak elektronik ev eşyaları da doğru bir hediye seçeneği olacaktır.
 

Balık Burcu

Balık Burcu

Şöyle güzel bir gecelik, pijama takımı, altına da afili bir terlik onları çok mutlu edecektir. Yine kokulu mumlar, tütsüler ya da buhurdanlık çok hoşlarına gidebilir. Duygusal anlarına eşlik edecek, aşk ve fedakarlık temalı kitapları da çok sevebilirler.  

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?