Bu sene mezun olacak kardeşine, çocuğuna, kuzenine, yeğenine ya da arkadaşına alacak bir hediye mi arıyorsun? Doğru yerdesin!

Mezuniyet, gençlerin hayatlarında yaşadıkları en özel, en gurur verici hatırlardan birisi. Sen de bu özel gün için sevdiklerine seni hatırlatacak, severek kullanacakları bir hediye almak istiyorsan önerilerimi mutlaka incele!

Yeni Hayatına Bereket Katsın: Cüzdan

Yeni Hayatına Bereket Katsın: Cüzdan

Mezun olarak yetişkinlerin dünyasına adım atan kişiler için en uygun hediyelerden biri elbette ki cüzdan. Belki de ilk kazandığı parayı koyacağı bir cüzdan satın alarak ona çok özel bir armağan verebilirsin. Üstelik bu hediyeyi uzun yıllar boyunca kullanabilir ve her baktığında seni hatırlayabilir. Ünlü markaların erkek cüzdan ve kadın cüzdan modelleri arasından onun tarzına uygun, deri ya da suni deri ya da çeşitli materyallerden yapılmış ürünler bulabilirsin.

Zamanı En Verimli Şekilde Kullansın: Kol Saati

Zamanı En Verimli Şekilde Kullansın: Kol Saati

Saat, sadece mezuniyette değil tüm özel günler için en çok tercih edilen hediyelerden biri. Mezuniyet hediyesi olarak şık bir aksesuar olmasının yanı sıra özellikleriyle kişiye pek çok avantaj da sunabilen seçeneklere göz atabilirsin. Suya dayanıklı, pusula özelliği bulunan, zamanı analog ya da dijital olarak gösteren ve daha pek çok özelliğe sahip çeşitlerin yanında renk, materyal ve camına göre de seçim yapabilirsin. Yeni hayatında tarzını en iyi şekilde tamamlayacak bir saat seçmek için dünyaca ünlü markaların kadın kol saati ve erkek kol saati modellerine mutlaka göz at.

Güzel Günler Görsün: Güneş Gözlüğü

Güzel Günler Görsün: Güneş Gözlüğü

Kaliteli bir seçim yapıldığında tıpkı saat ve cüzdan gibi uzun yıllar kullanılabilen, kişinin tarzını en iyi yansıtan belirgin aksesuarlardan biri de güneş gözlüğü. Herkes için önemli bir aksesuar olan güneş gözlükleri, hem uzun vadeli kullanabileceği hem de görünüş olarak çok değer vereceği bir hediye olabilir. Senin için hazırladığım kadın ve erkek güneş gözlüğü modelleri koleksiyonundan seçerek ona çok havalı bir armağan verebilirsin. Ancak seçimini yapmadan önce biraz araştırma yapmayı unutma. Yüz şekline, hatta saç rengine göre uygun model ve renkte bir gözlük seçerek ona çok yakışacak bir gözlük seçebilirsin.

Tarzını En İyi Şekilde Yansıtsın: Aksesuar ve Takı

Tarzını En İyi Şekilde Yansıtsın: Aksesuar ve Takı

Bir kolye, bileklik, yüzük ya da küpe bir ömür boyu kullanılabiliyor ve hatta gelecek nesillere de aktarılan bir aksesuar oluyor. Bu nedenle de, yakın akrabaların mezun olan yakınları için en çok tercih ettiği hediye mücevherler oluyor. Kız çocukları için tercih edebileceğin bu hediye alternatifi, aynı zamanda erkekler için de çok anlamlı ve kalıcı bir hediye olabilir. Seçenekler çok çeşitli olduğundan kafan biraz karışabilir. Ama bu hediyeyle onun yüzünde güller açacağı kesin. Hadi senin için bir araya getirdiğim takı ve mücevher çeşitlerine ve erkekler için kol düğmelerine göz atmaya başla.

Önerilerim arasından hangisini seçersen seç en güzel seçenekleri Morhipo’da bulacağına eminim. Morhipo’dan yapacağın 250 TL ve üzeri alışverişlerde 10 paracık kazanabilirsin!