Uzun süredir tatil yapmıyor ya da tüm tatil aksesuarlarını yenilemek mi istiyorsun? Yanıtın “Evet” ise doğru yerdesin! Tatil boyunca ihtiyaç duyacağın tüm eşyalar için sana eksiksiz bir liste hazırladım. Listeyi kontrol etmeden sakın valizini kapatma!

Uzun Yollar İçin İyi Bir Yardımcı Seç 


Tatile gitmeyi düşünüyorsun ama kaliteli, sağlam bir valizin yok mu? O halde öncelikle ihtiyaç duyacağın boyutlarda bir valiz ya da valiz seti satın al. Tekerlekleriyle kolayca taşınacak, kilitli yapısıyla güvenliğini sağlayacak, kaliteli malzemelerden hazırlanan bir valiz ile uzun yıllar yolculuk edebilir, iyi bir yatırım yapabilirsin. Üstelik ihtiyaçlarını doğru bir şekilde yerleştirebildiğin bir valiz, tatil boyunca senin için taşınabilir bir gardırop görevi de görür.
 


Güneşin Dost Yüzünü Gör


D vitamini deposu güneş, aynı zamanda gözlerin, cildin, saçların için zararlı etkilere de sahip. Tatil boyunca bol bol güneşe maruz kalacağından korunmak için güneş gözlüğü, yüksek faktörlü güneş kremi, dudak koruyucu, güneşlenme ve deniz sonrası kullanacağın yoğun nemlendiricini yanına almadan yola çıkma!

Sahile inerken ya da güneşe her çıktığında güneş kremini sürmeyi ihmal etmez, cildini ve dudaklarını nemlendirir, saçlarına gereken özeni gösterirsen tatilini sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsin. Ayrıca denize girip çıktıkça da güneş kremini sürmeyi sakın ihmal etme.

Güneş gözlüğü alışverişini yapmadan önce “Son Moda Güneş Gözlükleri: 2020 Yaz Trendleri” yazımı okuyup hangi modeller trend olduğunu, yüz şekline en uygun gözlük seçenekleri öğrenip senin için en ideal gözlük modeline karar verebilirsin.

 

Plajda Şıklığını Konuştur


Tatil alışverişi yaparken hem kullanışlı hem de tarzını yansıtan plaj kıyafetleri ve aksesuarları seçmeyi unutma. İşe tarzına uygun bir mayo seçmekle başlayabilirsin. Denizde rahat edebileceğin ama bir yandan da seni en iyi şekilde gösterecek iki mayo yeter de artar bile!  

Bunun dışında tercihe göre parmak arası ya da klasik bir terlik, eğer taşlık bir sahile gidiyorsan deniz ayakkabısı, düz bir sandalet, yazlık tiril tiril kıyafetler ve plaj çantası da satın alarak şıklığını konuşturmak için gerekli her şeyi tamamlayabilirsin. Tüm bunları satın alırken birbiriyle uyumlu seçeneklere göz atarsan tatilde kombin yaparken hiç zorlanmaz, tamamlayıcı parçalarla minimal, şık bir tarz oluşturabilirsin.

Tatil için ihtiyaç duyacağın her şeyi Boyner’de bulabilirsin! Üstelik boyner.com.tr’den ve boyner uygulamasından yapacağın alışverişler çok avantajlı! tüm indirim ve kampanyalara ek %3 Paracık kazanarak tatil alışverişini çok daha uygun bir bütçeyle tamamlayabilirsin.