Sen de tatile çıkmadan önce tatil alışverişi yapmaya bayılıyor musun? O hâlde doğru yerdesin! Bu yazın en güzel gözlük modellerini birlikte keşfedelim. Kombinlerini süsleyecek, tarzını konuşturup gözleri üzerine çevirecek gözlük önerilerimle karşındayım!

 Keskin Hatlara: Büyük ve Yuvarlak Güneş Gözlükleri


Yüz hatların keskinse sen de daha yumuşak hatlara sahip olmak istiyorsan, tercihini büyük ve yuvarlak güneş gözlüklerinden yana kullanabilirsin. Çift köprülü, aviator tarzda ve daha pek çok şekilde tasarlanan büyük, yuvarlak gözlükler arasından seçimini yap, tam da istediğin gibi görün!

 


Dikkat Çekmeyi Sevenlere: Büyük ve Kare Güneş Gözlükleri


2020 yazında trendleri takip eden pek çok kadının dolabında yer alacak büyük ve kare güneş gözlükleri, özgün modellerle her zevke hitap ediyor. İncecik metal ya da kalın retro çerçeveler ve renkli camlarıyla senin tarzına en uygun modele karar verip plajın en havalıları arasına girebilirsin. Unutmadan bu gözlüklerin en çok oval yüzlülere yakıştığını söyleyeyim.

 

90’lara Geri Dönüş: Oval Güneş Gözlükleri


90’lı yılların küçücük, oval gözlüklerini hatırlıyor musun? Bu sene onlar tüm güzellikleriyle geri döndü. Özellikle kalp şeklinde bir yüzün varsa yani alnın geniş, elmacık kemiklerin belirgin ve çenen biraz da sivri iniyorsa bu gözlüklerle bir model gibi görünmen garanti! Simsiyah, renkli ya da farklı üst çerçevelere sahip olan popüler tasarımlarından birini seçmen yeterli.

 


Modası Geçmez: Aviator Güneş Gözlükleri


Havacı ya da pilot gözlüğü olarak da bilinen aviator güneş gözlükleri, hem kadın hem de erkekler tarafından sıkça tercih ediliyor. Havalı gözlük modelleri denince akla ilk gelen tasarımlardan olan aviator gözlükler, hemen hemen her yüz tipiyle uyum sağladığından oldukça kullanışlı ve ideal bir seçim olabilir.

 


Yeni Bir Bakış Açısı: Altıgen Çerçeveli Güneş Gözlükleri


Kare, yuvarlak, oval gibi formları bir kalemde silip geometrik çerçevelerle özgünleşen modeller, yazın favori gözlüklerinde sık sık karşımıza çıkıyor.  Bunlar arasında en sevilenler ise altıgen çerçeveli olanlar. Oval yüz tipi olmak üzere neredeyse her yüz şekline kolayca uyum sağlayan bu gözlüklerle tarzını konuşturmaya hazır ol!

 


Hep Farklı Olanlara: Sıra Dışı Güneş Gözlükleri


Bu yaz;


  • Abartılı üst çerçeveleri ile standart kalıpların çok ötesine çıkan,

  • Kocaman kalıplarıyla oversize trendini gözlüğe de taşıyan,

  • Köşeli üçgen formlarıyla retro ve çılgın bir tarz yaratan sıradışı modellerle sık sık karşılaşacaksın bu yaz!


Eğer farklı olmayı ve dikkatleri üzerine toplamayı seviyorsan yüz şeklini önemsemeden en sıradışı güneş gözlükleri arasından seçimini yap. Her halükarda harika görüneceksin!
Birbirinden şık güneş gözlükleri satın almak için Morhipo'ya bakmayı unutma. Senin için bir teklifim var.