Evini Sevgililer Günü’ne hazırlamak için bazı sürpriz önerilerim var. Okumadan geçme!

Sevgililer Günü için sevgiline verebileceğin en güzel hediye, evini bu özel geceye hazırlamak olabilir mi? Sevgililer Günü için hazırlanmış 14 Şubat sürprizleri hem senin hem de sevgilin için bu günü unutulmaz kılacak. Peki, evde neler yapabilirsin? Evde yapabileceğin 14 Şubat sürprizlerini adım adım planladım. Sana uygun olanlardan başlayabilirsin. Hem evin hem de sizin havanızı değiştirecek sürprizlerle unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirebilirsin.

Romantik Ortam

romantik-ortam

Evin havasını biraz değiştirelim. Kokulu mumlar, loş bir aydınlatma, duyguları tırmalayacak hafif bir müzik… Bu romantik akşam için evine küçük dokunuşlar yapman hem havaya girmeni sağlayacak hem de sevgilini mutlu edecektir. Tabii bütün bu ambiansı şık bir sofra ile de taçlandırman gerekecek.

Romantik Yemek

romantik-yemek

Şık sofranda sunacağın yemekler de oldukça önemli. 14 Şubat gecesinin ruhuna uygun olarak çok ağır yemekler hazırlamamanı tavsiye ederim. Hafif, lezzetli sebze ağırlıklı bir menü yeterli olabilir. Yemek yapmaya üşenenler için dışarıdan yemek söylemek de her zaman geçerli bir alternatif. Ama sevgilin gelmeden siparişlerini alıp şık sofranı hazırlamayı unutma.

Romantik Film

romantik-film

Ortam muhteşem, yemekler yendi. Şimdi televizyon karşısında biraz dinlenmenin tam zamanı. Ortamın havasına uygun romantik bir film geceye renk katacaktır. Senin için hazırladığım romantik filmler listesinden faydalanmanın tam zamanı.

Mini Atıştırmalıklar

mini-atistirmaliklar

Hafif yemekleri işte bu nedenle tavsiye ettim. Filmi izlerken atıştıracağınız şeylere yer kalması önemli. Film keyfini katlamak ve 14 Şubat’ın hakkını vermek için mini mini lezzetli mi lezzetli atıştırmalıkları tercih edebilirsin. Ardından da çilek, çikolata ve bademe ne dersin?

Gece Kıyafetleri

gece-kiyafetleri

Bu gece evde olduğunuza göre bir noktada üstünüze rahat bir şeyler giymek istemeniz gayet doğal. Ama diğer gecelerden farklı olarak pijama ve terlik yerine, bu geceye özel kıyafetleri tercih etmenizi öneririm. Pijamaların modunuzu düşürmesine izin vermeyin. Gecenin ruhundan taviz vermeyen rahat kıyafetler için buraya göz atmaya ne dersin?

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?