Yeni yıla girerken biraz gösteriş göz çıkarmaz. Bu nedenle 2020’yi eşsiz, konsept bir parti ile karşılamak iyi bir fikir. Ayrıca doğru kurgulanmış konsept bir parti kesinlikle eğlenceyi katlayacak, coşkuyu artıracaktır. Ben de senin birkaç öneri hazırladım. Umarım çoook eğlenceli ve unutulmaz bir parti organize edersin.

1. Kış Balosu


Bu konsept yılbaşı için bir klasik. Yılbaşı konulu filmlerde gördüğün her şeyi partinde kullanabilirsin. Süslenmiş bir çam ağacı, rengârenk paketlenmiş hediyeler, ışıklar ve süsler. Tabii ki konsepti kıyafet seçimleri ile tamamlamak şart. Misafirlerine önceden bir kostüm mecburiyeti olduğunu hatırlat. Peki bu konseptte insanlar nasıl giyinmeliler? Bembeyaz kar perisi gibi mi olmalı? Noel Babalar, Noel Anneler, elfler, geyikler… Sen nasıl istersen. Yeni yıl ruhunu yaşatacak her şey kabul edilebilir.
 

2. Hawaii Partisi


Aloha 2019, Aloha 2020! Yılbaşı bize hep kışı hatırlatsa da bildiğin gibi güney yarım kürede bu günlerde yaz yaşanıyor. Zaten sıcak geçecek ev partini Hawaii konseptli parti ile sıcacık yapmaya ne dersin? Evde bir plaj havası, yaz kokteylleri, hareketli müzikler ve sınırsız parti… Yılbaşı; çılgınlıkların gecesi. Neden olmasın?
 

3. Süper Kahramanlar


Süper kahramanlar artık hayatımızın bir parçası. Herkesin kendine yakıştırdığı bir süper güç mutlaka vardır. Bu bilgilerin ışığında süper kahraman konsepti yılbaşı gecesini renklendirmek için gayet uygun olmaz mı? Herkes kendi karakterini temsil edecek kostümlerle partiye geldiğinde, hangi yıla gireceğinizi unutabilirsiniz. Cat Girl’ün çok etkileyici bir tercih olmasının yanında “Hulk yılbaşında nasıl giyinir?” veya “Demir Adam kaynana dili üfleyebilir mi?” gibi pek çok sorunun da yanıt bulacağı harika bir gece seni bekliyor olabilir.
 

4. Nostaljik Yılbaşı


Nerede o eski yılbaşı geceleri! Tıpkı eski bayramların dillerde dolaşması gibi yılbaşı gecelerinin de eskisi daha bir ilgi çekici oluyor. En sevdiğin dönemi sen biliyorsun. :) Dilersen 2020’ye değil de 1950’ye giriyormuşsunuz gibi bir parti düzenleyebilirsin. Sadece 20. yüzyıla bağlı kalmak zorunda da değilsin. Tarihin her anı senin; misafirlerini dilediğin zamanda, dilediğin yerde bir yolculuğa çıkarabilirsin.