Yemyeşil ağaçlara belki de denize karşı piknik yapmanın tadı paha biçilemez. Bu öyle keyifli ve özel bir aktivite ki kendi günü bile var! Ben de 18 Haziran Piknik Günü’nü kutlamak için pikniğini mükemmelleştirecek tüm ekipmanları listeledim. Kalabalıktan uzak, sadece en yakınlarınla keyifli bir piknik için önerilerime mutlaka göz at.
 
Ancak listeye göz atmadan önce bir hatırlatma yapmam gerek. Bulunduğumuz dönem itibariyle kişisel hijyeni korumak her şeyden öncelikli. Bu nedenle piknik boyunca ellerini sık sık yıkamayı ya da dezenfekte etmeyi, gerekli zamanlarda maskeni takmayı ve sosyal mesafeni korumayı sakın ihmal etme.
 
Her şey tamamsa hadi ürünleri inceleyelim!

Konfor Önemli: Katlanabilir Piknik & Kamp Sandalyesi


Yerde oturmak her zaman rahat hissettirmeyebilir. Piknik boyunca konforunu garanti altına almak için katlanabilir piknik sandalyesi satın alabilirsin. Yemek yerken, bir şeyler içerken, kitap okurken ya da öylece manzarayı izlerken rahatlığın tadını çıkarabilirsin. Katlanabilir ve hafif ürünü piknik alanına kolayca taşıyabilirsin.

 


Yiyecekler Hazır: Kamp & Piknik Masası
 

Piknik demek açık havada bir şeyler atıştırmak anlamına da geliyor. Bu kimi zaman bir sandviç ya da atıştırmalık kimi zaman da çeşit çeşit yiyecek olabilir. Eğer piknikte güzel bir masa kurmayı sevenlerdensen ihtiyacın olan şeyi biliyorum: Piknik masası. Parçaları çıkıp bir çanta içine sığacak hale gelen ürün, pratikliğiyle hemen kalbini kazanacak.

 

Kendini Sağlama Al: Su Tutmaz Piknik Örtüsü


Üzerine oturmak ve yiyeceklerini koymak için bir örtüye ihtiyacın var. Peki, bu örtünün biraz daha pratik ve avantajlı bir ürün olmasına ne dersin? Su tutmayan piknik örtüsü ile zeminin nemi, tozu en iyi şekilde kapanıyor. Üstelik üzerine sıvı bir şey dökülürse silmen yetiyor. Harika değil mi?

 

Seriyi Tamamlayalım: Şemsiye ya da Taşınabilir Tente


Masa ve sandalyen ya da korunaklı örtün hazır. Eşyalarını yerleştirmeden önce her defasında gölge bir yer aramakla uğraşmamak ya da gölgeyi kaçırıp üzülmemek için şemsiye, taşınabilir tente gibi ürünlere göz atabilirsin.

 Keyfin Kaçmasın: Sivrisinek Kovucu ve Güneş Koruyucu


Doğada olmak kimi zaman bazı rahatsız edici ev sahiplerini karşımıza çıkarabilir. Hem çocuğunu hem de kendini sivrisineklerden korumak için pikniğe giderken yanına doğal içerikli bir sivrisinek kovucu sprey almayı sakın unutma. Ayrıca piknik için ihtiyacın olan bir diğer koruma ürünü de elbette ki güneş koruyucu. Güneşin zararlı ışınlarından korunmak için yüksek koruma faktörlü bir güneş kremi kullanmayı unutma.

 

Servis Onlarda: Piknik Seti


Piknik için hazırladığın leziz yiyecekleri servis etmek için tabak, çatal, bıçak, kaşık ve bardağa ihtiyacın var. Kullan at ürünler kullanmak yerine doğayı korumak için tüm bu ürünlerin yer aldığı, yıkanabilir ve yeniden kullanılabilir piknik seti modellerine bir göz at. Genellikle çantası da bulunan bu ürünleri kolayca taşıyabilirsin.

 

Yiyecek ve İçecekler Güvende: Piknik Termosu


Buz gibi bir limonata hayali kurarken çantadan çıkan limonatanın ısınmış olduğunu görmek seni üzebilir. Bu nedenle piknik termosu bir diğer adıyla araç içi buzdolabı edinmen harika olur. Üstelik bu soğutucuda sadece içeceklerini değil sıcakla eriyebilecek, bozulabilecek yiyeceklerini de koruyabilirsin.
 
Tüm bu ürünleri hepsiburada.com üzerinden satın alabilir, piknik keyfini ikiye katlayabilirsin. Hepsiburada’dan yapacağın elektronik ve moda dışı kategori alışverişlerinde %2 paracık kazanarak avantajlı alışverişin tadını çıkabilirsin!