Kültürden tarihe farklı ilgi alanlarında, bilgi dağarcığını geliştirmeyi mi hedefliyorsun? İşe dair yeni beceriler edinerek profesyonel hayatta kendini ileriye taşımak mı istiyorsun? Neo Skola’da kişisel gelişimden ekonomiye, sinemadan gastronomiye çok farklı alanlarda profesyonel eğitimlere kolaylıkla ulaşabilirsin. Üstelik eğitimlerin sonunda imzalı sertifika alabilir, pek çok eğitimde eğitmenle canlı soru-cevap oturumlarına katılabilirsin. Nereden başlayacağına karar veremiyorsan senin için Neo Skola’dan 10 eğitim seçtim.

Özgür Mumcu ile Komplo Teorileri Tarihi


Aslında hiçbir şey bildiğin gibi değil! Akademisyen ve gazeteci Özgür Mumcu, bu eğitimle komplo teorilerinin uzun yolculuğunu gözler önüne seriyor. Geçmişten bugüne komplo teorilerinin nasıl doğduğunu, nasıl yayıldığını ve insanlık tarihini nasıl kökten değiştirdiğini merak ediyorsan, 3 ders ve 12 bölümden oluşan bu Komplo Teorileri Tarihi eğitimi tam sana göre! UFO’lardan İllüminati’ye tarihe damga vuran komplo teorilerini Özgür Mumcu’nun keyifli anlatımıyla öğrenebilirsin.

 

Cem Bozkuş ile Kahve Dükkanı İşletmeciliği ve Baristalık


Sen de günün birinde minik bir kafe açma hayaliyle yanıp tutuşanlardan mısın? Bu keyifli hayalin profesyonel karşılığının nasıl olduğunu merak ediyorsan aklındaki sorulara Norm Coffee kurucusu, barista Cem Bozkuş’un Kahve Dükkanı İşletmeciliği ve Baristalık eğitimiyle cevap bulabilirsin. 6 ders, 24 bölümden oluşan eğitimde; kahvenin özellikleri, espresso yapımı, farklı demleme yöntemleri gibi konuların yanı sıra başarılı bir işletme için de yol gösterici dersler var. Lokasyon belirleme, maliyet hesaplama gibi konularda bilgi sahibi olarak kahve dükkanı işletmeciliğinin derinlerine dalabilirsin.

 

Mehmet Açar ile Avrupa ve Dünya Sineması Tarihi


Sinema senin için bir tutkuysa ve sadece film izlemek bu tutkuyu doyurmaya yetmiyorsa seni 4 ders, 23 bölümden oluşan bu eğitime alalım. Sinema eleştirmeni Mehmet Açar Avrupa ve Dünya Sineması Tarihi eğitimi ile sinema tarihini değiştiren yönetmenleri, çekildikleri döneme damga vuran filmleri ve dünya çapında etkili olan sinema akımlarını mercek altına alıyor. Bir de bu eğitimi alanlar şunu da aldı: Amerikan Sineması Eğitimi.

 

Prof. Dr. Selçuk Şirin ile Çocuk Gelişimi 


New York Üniversitesi akademisyeni, ABD Çocuk Gelişimi Vakfı’ndan araştırmacı ödüllü Prof. Dr. Selçuk Şirin, ebeveynlik konusundaki çığır açıcı araştırmaları ve kitaplarıyla tanınıyor. Sen de kendini çocuk gelişimi konusunda geliştirmek ve çocuğunla daha iyi iletişim kurmak istiyorsan 5 ders, 19 bölümden oluşan Çocuk Gelişimi eğitimini kaçırma. Ebeveynlik tarzları, ekran bağımlılığı gibi pek çok güncel konu başlığını kapsayan eğitim, bebeklikten ergenliğe uzanan geniş bir perspektif sunuyor.

 

Mehpare Çelik ile Diksiyon Eğitimi


Türkçeyi doğru konuşmak, etkili hitabet ve beden dilini etkin kullanmak, hayatın her alanında katkı sağlayan meziyetler. Sen de kendini bu konularda geliştirmeye ihtiyaç duyuyorsan Neo Skola aracılığıyla online Diksiyon Eğitimi alabilirsin. Üstelik 6 ders, 19 bölümden oluşan bu eğitimi TRT’de yıllarca spikerlik yapan ve Türkiye'nin ilk TSE belgeli spikeri olan Mehpare Çelik veriyor.

 

Doç. Dr. Defne Eraslan ile Doğum Sonrası (Postpartum) Dönemde Psikolojiniz


Doğum sonrası depresyon oldukça sık rastlanan bir rahatsızlık. Sen de çiçeği burnunda bir anneysen ya da çevrende yeni doğum yapmış bir yakının varsa bu konuda destek almaya ihtiyaç duyuyor olabilirsin. Avrupa Psikiyatri Birliği (EPA) Eğitim Komisyonu Başkanı Doç. Dr. Defne Eraslan, bu dönemde yanında. 8 ders, 32 bölümden oluşan Doğum Sonrası (Postpartum) Dönemde Psikolojiniz eğitimiyle postpartum dönemde yaşanabilecek sorunları ve bunlar için çözüm önerilerini öğrenebilirsin.

 

Giovanni Guidetti ile Sporda ve İş Hayatında Liderlik 


“İyi bir lider hangi özelliklere olmalı?” 19 yaşından bu yana voleybol antrenörlüğü yapan, şu anda Türkiye Milli Takımı'nı ve VakıfBank SK’yi çalıştıran Giovanni Guidetti, Sporda ve İş Hayatında Liderlik eğitiminde bu sorunun cevabını veriyor. Guidetti’den iyi bir lider olmanın ve başarılı bir ekip kurup yönetmenin sırlarını öğrenerek iş hayatında bambaşka bir pencere açabilirsin.

 

Ateş Ataseven ile Temel Satış Becerileri


Satış alanında çalışıyorsan ya da çalışmayı hedefliyorsan, Ateş Ataseven tarafından verilen Temel Satış Becerileri eğitimini satın alabilirsin. 8 ders, 37 bölümden oluşan bu eğitim sayesinde başarılı bir satış sürecinin tüm adımlarını öğrenmen mümkün. Tüketici davranışları ve karar verme mekanizmaları, ikna psikojisi, satış kapama yöntemleri, en yaygın dört müşteri tipine dair vaka analizi videoları gibi zengin içerikler sunan eğitim, kariyerine önemli katkı sağlayacak!

 

Prof. Dr. Asaf Savaş Kanat ile Temel Ekonomi


Türkiye’de ekonomi denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Prof. Dr. Asaf Savaş Kanat’ın öğrencisi olmak ister misin? Neo Skola’nın Temel Ekonomi eğitimiyle bu hayal değil. 5 ders, 26 bölümden oluşan bu eğitim, genel ekonomi teorileri ve dünya ekonomisi hakkında oldukça kapsamlı bilgi edinmeni sağlıyor. Temel ekonomik dinamikleri daha iyi anlayarak işletmenin bütçesini ya da kişisel finansını nasıl yönetebileceğine dair önemli ipuçları da edinebilirsin. 

Sen de hem kişisel gelişimine yatırım yapmak hem de bilgi dağarcığını genişletmek istiyorsan Neo Skola’da Hopililere özel %25 indirimden faydalanabilirsin!