Sevgilin için aradığın şey biraz muziplik, biraz eğlenceyse bu listeye bakmadan geçme!

Sevginin romantizm kadar eğlenceyle de ilgili olduğunu düşünmüyor musun? O zaman tam sana göre hediye önerilerim var. Bu Sevgililer Günü’nde aradığın şey biraz muziplik, biraz eğlenceyse listeye bakmadan geçme!
 

Akşam Yemeği

Akşam Yemeği

Nefis lezzetler keşfetmeyi seviyorsanız daha önce hiç tatmadığınız bir mutfak keşfetmeye ne dersin? Sevgilinle baş başa romantik bir yemeğin tadı her zaman mükemmel olacaktır. Bu hediyenin sevgilin için eğlenceli kısmı ise hesabı senin ödeyecek olman. :)
 

Oyun Salonlarında Bir Gün

Oyun Salonlarında Bir Gün

Video oyunları sadece çocuklar için üretilmiyor. Hatta çoğunun yetişkinler için üretildiğini söyleyebilirim. Bu ayrıcalığın tadını çıkarmak ve doyasıya eğlenmek için sevgiline yetişkinler için özel olarak hazırlanmış oyun salonlarında bir gün hediye edebilirsin. Elbette sen de ona katılmalısın.
 

Yenilebilir Buket

Yenilebilir Buket

Sevgilin erkekse özellikle değerlendirmen gereken bir hediye. Herkes çiçek sevmeyebilir ama yenilebilen bir bukete kim “hayır” diyebilir ki? Sevgilinin şaşırmasını ve kan şekerinin yükselmesini istiyorsan, buraya bir göz atmanda fayda var.
 

Hediye Çeki

Hediye Çeki

İlk bakışta tuhaf görünse de en eğlenceli Sevgililer Günü hediyesi, sevgilinin kendi seçeceği hediyedir. Hiç çekinme, elini korkak alıştırma. Bu günde kendi eğlenceli hediyesini kendisi seçmesi için sevgiline bir fırsat tanımaya ne dersin?
 

Kendi Hazırladığın Pasta

Kendi Hazırladığın Pasta

Resimli pastadan daha eğlenceli bir Sevgililer Günü hediyesi arıyorsan, o da sevgiline ellerinle hazırlayacağın bir pastadır. Eğer profesyonel bir pastacı değilsen bunun çok eğlenceli bir Sevgililer Günü hediyesi olacağına emin olabilirsin. Şimdiden ellerine sağlık! :)
 

Sevgili Uyumu

Sevgili Uyumu

Sürekli birbirinin eşyalarını kullanan bir çift değilseniz, aynı renkte bir çift gömlek almayı düşünebilirsiniz. Hem uyumlu olacak hem de apayrı tarzlarda bile kombinleyebileceğiniz bir parça daha dolaba katmış olacaksınız. Komik çift tişörtleri yerine bu tercih çok daha makul duruyor, öyle değil mi?
 

Tatil

Tatil

Sevgilinle birlikte çıkacağın bir tatilden daha eğlenceli ne olabilir? Dilersen yakın zamanlı bir kış tatili, dilersen de erken rezervasyon ile yaz tatili için bir program yapabilirsin. Sevgilinin buna hayır diyeceğini hiç sanmıyorum.
 

Bonus: Pelüş Ayı

Bonus: Pelüş Ayı

Bu Sevgililer Günü'nde herkes sevgilisine ayı alsın. Şubat ayı #AyılarınAyı olsun!