Yaz tatili yaklaşıyor. Bu da okulların kapandığı ve karne hediyesi sezonunun açıldığı anlamına geliyor. Bir süredir evde eğitimi deneyimleyen çocukların gelişimine katkıda bulunacak kitaplardan yaz tatilinde keyifli vakitler geçirmelerini sağlayacak oyunlara kadar pek çok hediye seçeneğini senin için bir araya getirdim!

Kütüphanelerine Katkıda Bulun


Karnelerini alan çocuklar için yaz tatili başlamış demektir. Yaz tatilinde gününün çoğunluğunu dışarıda oyun oynayarak geçiren çocuklar, bu yıl evde daha fazla vakit geçiriyor. Evde kaldıkları vakitleri daha iyi değerlendirmeleri için onlara harika kitaplar hediye ederek işe başlayabilirsin. Örneğin; Küçük Prens, Şeker Portakalı ya da Seksen Günde Dünya Turu gibi klasikleri henüz okumadılarsa bu kitapları hediye ederek kütüphanelerine değerli bir katkı yapabilirsin.
 


Teknoloji Çocuklarına Elektronik Hediyeler


Bu yıl EBA sayfalarında sık vakit geçirip evde eğitimi deneyimleyen çocuklar, artık uzun bir tatili hak etti. Özellikle sıcak yaz akşamlarında onun için hazırlayacağınız buz gibi limonatayı içerken PlayStation 4’ünde Sims 4 ya da ya da FIFA 19 gibi en sevdiği oyunları oynamaya hayır demeyeceğinden eminim. Dilersen sen de hediye olarak yaz tatili boyunca keyifli vakit geçirebileceği PlayStation 4, akıllı saat ya da oyun konsolu gibi teknolojik aletlere şans verebilirsin.

 

Yeni Hobiler Edinmelerine Yardım Et


Bu yaz çocuklarının, kardeşinin ya da sevdiğin diğer çocukların yeni hobiler edinmesini istiyorsan bunun için yardım alabileceğin pek çok oyuncak ve aksesuar bulunuyor. Örneğin; 1000 parçalık puzzle hediye ederek onun zihinsel gelişimlerine katkıda bulunurken elektronik pikap hediye ederek sevdiği müzikleri dinlemek için özel bir zaman yaratmasını sağlayabilirsin. Özellikle rengarenk pikapı ile dinleyeceği müzikleri seçerken heyecanlanacağından, bakımını yaparken henüz keşfetmediği yönlerini keşfedeceğinden eminim. Ayrıca hobisi oyun oynamak olan çocukları da unutma, mikrofonlu oyun kulaklıkları ile kendilerini heyecanlı bir rekabetin içine atacakları kesin!

 

Oyuncak Koleksiyonlarını Genişlet


Koca bir eğitim dönemini ardında bırakan çocuklar, aynı zamanda bir yaş daha büyüdü. E tabii, yeni yaşlarına uygun bir oyuncağı da hak etti. D&R üzerinden Scrabble’dan Lego’ya pek çok markanın farklı yaş gruplarına uygun oyuncaklarına göz atman mümkün. Ayrıca yaz boyunca kısıtlı süre de olsa birlikte dışarı çıktığınız zamanları değerlendirmek için Scooter gibi oyuncakları karne hediyesi olarak almayı da düşünebilirsin.
 
D&R ürünlerini hemen inceleyerek çocuklar için karne hediyesi seçeneklerini şimdi inceleyebilirsin!