İçimizdeki alışveriş ateşinin tetiklenmek üzere olduğunun farkında mısınız ? Çünkü o arzunun hakkını verebileceğimiz bir dönem kapıda sayın Hopililer. Black friday yaklaşıyor ve en hesaplı alışveriş yılın bu dönemi olur. Peki alışveriş listeniz hazır mı ? Kendinize ya da sevdiklerinize alışveriş yapmak istiyorsanız ve astrolojik olarak burçların alışveriş yönelimlerini ya da nelere sahip olmaktan hoşlanacaklarını merak ediyorsanız, buyurun, sizler için kaleme aldım.

Koç Burcu


Tabii ki de iddialı. Kendine güvenen Koç’lar şu kış günlerinde de sıradan bir görünümle gezecek değiller. En fiyakalı ceketler, paltolar, montlar sizin taşımanızla hak ettiği değeri bulacaktır. Özellikle canlı renkleri taşımaktan asla vazgeçmezsiniz. O vakit sezonun iddialı parçalarını bizler için giyin ve salına salına gezin efendim.

 

Boğa Burcu


O güzel gözlerinizi, o hoş edanızı ön plana çıkaracak sade ama iddialı parçaları alışveriş listenize eklediniz mi? Kaliteli ve rafine bir zevkiniz vardır sizin. Gösterişten uzak, sadelikle nasıl şık olunur pekala bize gösterebilirsiniz. Neden kombinlerinizi gösterecek kazaklara, sweatshirtlere ve tamamlayıcı eldiven, kaşkol gibi parçalara bir göz atmıyorsunuz?
 

İkizler Burcu


Modunuz an be an değiştiğine göre, giyiminizde de kendinizi belli bir tarzla sınırlamanız mümkün değil. O vakit modunuzu yansıtacak şık parçalara bir göz atmak lazım. İçinizdeki eğlenceyi ve o çok yönlülüğü yansıtan birbirinden şık kombinler için yılın en doğru zamanı kapıda. Peki hep o gözünü diktiğin, kalbini fetheden ürünün indirimde olduğunu söylesem?
 

Yengeç Burcu


Klasik parçaları gerçekten iyi taşıyorsunuz. Sanki geçmişin trendlerinden vazgeçmeden, ufak ufak yenilikleri de tarzınızla harmanlamayı çok iyi başarıyorsunuz. Hiçbir zaman değerini, şıklığını kaybetmeyecek ayakkabılara, klasik tarzda kıyafetlere bir göz atmalısınız. Ve belki aksesuarlarla şıklığınızı tamamlamalısınız.
 

Aslan Burcu


İddialı olmayı seviyorsunuz. Eh fiyaka yapmak da hoşunuza gidiyor. Doğruya doğru iddialı kıyafetleri, ayakkabıları ve aksesuarları herkes taşıyamaz. Sizde bir başka duruyor. Parfümleri, saç bakım ürünlerini de çok seversiniz. Sevdiğiniz parçalar için bütçenizi her zaman zorlayabilirsiniz. Peki bütçenizi sarsmadan, sağlam bir alışverişe ne dersiniz?
 

Başak Burcu


Şık olmak için abartıdan da uzak durmak gerekiyor sanki. Sizin en büyük numaranız detaylarda. Bazen şıklığınızı iddialı bir ayakkabıyla parlatabilirken, sade ama iddialı bir fularla, takıyla, aksesuarla da göz doldurmayı biliyorsunuz. Kaliteli, sıkmayan, terletmeyen kumaşları seviyorsunuz. Her zaman temiz, pak bir görüntüye sahipsiniz.
 

Terazi Burcu


Sizin renklerle ve kumaşlarla aranızın ne kadar iyi olduğunu biliyoruz. Ahenge, renk uyumuna çok önem veriyorsunuz. Canlı renkleri hiç abartmadan müthiş bir uyumla kullanabiliyorsunuz. Şık pantalonlar, kazaklar, yelekler her daim zarif ayakkabılarla kombinlenir.  Kozmetik ürünlerine meraklısınız ve gerçekten çok ölçülü ve güzel makyaj yapıyorsunuz. Her mevsimin renklerini çok güzel yansıtıyorsunuz.
 

Akrep Burcu


Siyah bile giydiğinizde bir başka duruyor sizde. Sizin bambaşka bir enerjiniz var. Gizemli ve ateşli bir enerji. Sanki giydiklerinizi ruhunuzla taşıyorsunuz. Sade, klasik giyiminizi cesur parçalarla yükseltmeyi çok iyi beceriyorsunuz. Gözümüz ya ayakkabınıza, ya ceketinize, belki de iddialı bluzunuza takılıyor. Gözlerinizdeki derin ifadeyi de doğru kozmetiklerle desteklemeyi çok iyi başarıyorsunuz.
 

Yay Burcu


Hareketli, enerjik, yerinde duramayan Yay’lar ister istemez hem giydikleri kıyafetleri eskitirler, hem de farklı kombinasyonlarla kıyafetlerini çok iyi değerlendirirler. Kupon parçaları çok iyi seçiyorsunuz. Giydiğiniz bir ayakkabıyla, bir çorapla, bazen bir aksesuarla kombininizin bütün havasını değişebiliyorsunuz mesela. Hareketli olduğunuz için de kendinizi rahat hissettiğiniz kıyafetleri çok seviyorsunuz. Elbette favoriniz spor, şık parçalar.
 

Oğlak Burcu


Kariyer insanı olduğunuza göre, sizin her zaman klasik tarzda şık, kaliteli kıyafetlere ihtiyacınız olabilir. Hanımefendiler, sizin için bluzlar, etekler, pantalonlar ve kombininizi tamamlayacak şık ayakkabılar vazgeçilmezinizdir. Ve beyler, sizin iyi bir takım elbiseye, gömleklere, kravatlara ve klasik ayakkabılara gardırobunuzda her zaman yer vardır. Bu şıklığınızı klasikleşmiş bir parfümle de tamamladınız mı tamamdır.
 

Kova Burcu


Herkese benzemek, herkes gibi görünmek istemeyen siz sevgili Kova’lar, sıradışı kombinlerinizle dikkat çekersiniz. İçinde rahat hareket edebileceğiniz kıyafetler önceliğinizdir. Rahat ayakkabılar ise favoriniz. Şık takılarla, aksesuarlarla kıyafetlerinizi tamamlarsınız.
 


Balık Burcu


İpek ve zarif bluzlar, bedeninizi sarıp sarmalayan kıyafetler, şık stilettolar sizi çok güzel yansıtır. Takılara, aksesuarlara karşı özel bir zaafınız vardır. Kozmetiğin bütün çeşitlerine meraklısınızdır. Bir podyum enerjisi taşırsınız. Bir başka durur sizin üzerinizde kıyafetler.

Bu arada çok indirimli ve Paracıklı alışveriş fırsatlarını kaçırmayın, Hopi'ye bakmadan alışveriş yapmayın. :)