Babalar Günü için en özel ve güzel hediyeyi mi arıyorsun? Astrolog Uygur Gür, çocukların babalarının burçlarına göre alabileceği birbirinden iyi hediye önerilerini senin için yazdı. :)

Koç Burcu Babalarına


Hareketli, enerjik, yaşını asla göstermeyen, çocuk ruhlu babama en güzel babalar günü hediyesini alacağım tabii ki. Bir kere onun ruhunu en güzel kırmızı yansıtır. Kırmızı tonlarda bir t-shirt ya da yazlık bir şort bile olabilir. Uzun yürüyüşleri, hareket halinde olmayı çok sevdiğine göre, ona güzel bir spor ayakkabı, hatta sportif kıyafetler alabilirim. En önemli kriterim canlı renkleri ve genç ruhunu yansıtıyor olması olacaktır.

 

Boğa Burcu Babalarına


Benim babam huzurlu, dingin, rahatına, keyfine pek düşkün bir babadır. Hayatını kolaylaştıracak, pratik, kullanımı kolay hediyeler hoşuna gidebilir. Bir tıraş makinası da olabilir; rahat, onu sıkmayacak, ince yazlık pijamalar da olabilir. Yemek yemeyi, hatta yapmayı da sever babacığım. Belki ona pratik bir mutfak eşyası da alabilirim. Hoş, değişik yemek tariflerinin olduğu bir kitap bile olabilir.

 

İkizler Burcu Babalarına


İletişimi ve sosyalleşmeyi çok sever babam ve ruh halindeki geçişler de çok hızlıdır. Bence ona alabileceğim güzel bir cep telefonu, ya da bir laptop onun sosyal hayatına ve içindeki bitmez, tükenmez öğrenme ve araştırma isteğine çok iyi gelecektir. Aslında ona çeşitli ilgi alanlarına hitap edecek güzel kitaplar da hediye edebilirim. Acaba güneş gözlüğü eskidi mi, bu da güzel bir fikir. :)

 

Yengeç Burcu Babalarına


Ah benim yumuşak kalpli, sevecen babacığım, sana dünyaları alsam az gelir. En güzel hediyenin seninle Babalar Günü'nü beraber geçirmenin olduğunu biliyorum, ama sana nostalji yaşatacak bir hediye almak isterim. Belki içinde ikimizin olduğu bir fotoğraf albümü ya da ikimizin fotoğrafını koyabileceğin şık bir çerçeve olabilir. Yine sevdiğin müziklerin olduğu bir cd ya da giydikçe beni anımsayacağın tiril tiril bir yaz gömleği de olabilir.

 

Aslan Burcu Babalarına


Benim babamın havası kimsede yok. O her daim şık, bakımlı, dikkat çeken bir adam. Bir kere saçlarına çok düşkün olduğuna göre, saçlarına iyi gelecek bir bakım seti alabilirim. Şık giyinmeyi sever, belki ipek bir kravat, şık bir yazlık ayakkabı ya da güzel bir bermuda şort olabilir. Ya da hediye yerine ona ayrılmış, gösterişli bir babalar günü kutlaması organize edebilirim.

 


Başak Burcu Babalarına


Detayların adamıdır benim babam. Dolayısıyla hediyesi de gelişigüzel değil, onu düşündüğümü hissettiren bir hediye olmalı. Nicedir ihtiyacı olan bir kıyafet olabilir mesela. Yaz için neye ihtiyacı var, yazlık bir pijama mı, yoksa birkaç parça tişört mü, yoksa yazlık bir ayakkabı mı? Hayatını organize etmeyi çok sevdiğine göre, aslında şık bir yazlık saat ya da güzel bir ajanda da olabilir.
 


Terazi Burcu Babalarına


Estetik kaygıları olan, renk uyumuna önem veren, neşeli, sosyal bir baba benim babam. O vakit ona şöyle şık bir güneş gözlüğü alabilirim. Ya da son moda, göz alıcı bir renkte ve yumuşak kumaşlı bir gömlek de yakışır ona. Tabii ki hediyemi onu mutlu edecek bir aile yemeğinde vermek isterim. Hem hediyesini sevmeli, hem de organizasyondan keyif almalı!

 

Akrep Burcu Babalarına


Babalar Günü'nde ona öyle bir hediye almalıyım ki, neşelenmeli, rahatlamalı, biraz hayattan keyif almalı. Mesela bir boyun masaj yastığı ya da ayak masaj aleti olabilir. Onun o gizemli ve çekici ruhunu yansıtan kırmızı tonlarda yazlık bir gömlek de olabilir. Evvelden beri ilgi duyduğu hobileriyle ilgili bir hediye de güzel bir seçenek olabilir.

 


Yay Burcu Babalarına


Ah benim hareketli ve maceraperest ruhlu babama mini bir tatil paketi mi alsam? Ya da güzel bir seyahat çantası, kullanışlı bir sırt çantası da olabilir. Yaz günü başına güneş geçmesin diye güzel bir şapka ya da gözlerini iyi koruyacak bir güneş gözlüğü de olabilir. Okumaya, araştırmaya meraklı babama güzel kitaplar da hediye edebilirim tabii.

 

Oğlak Burcu Babalarına


Babam ciddi bir adamdır. Ona şöyle kaliteli bir gömlek, kol düğmesi, deri bir cüzdan ya da iş hayatında da kullanabileceği güzel bir saat alabilirim. Acaba şık bir çerçeveye ikimizin resmini koysam hoşuna gider mi? Olmadı klasik bir parfüm alayım.

 

Kova Burcu Babalarına


Babacığım Babalar Günü gibi gelenekselleşmiş günlere pek ehemmiyet vermez. Ama benim bir tanecik babam var, elbette ben de ona hediye almalıyım. Elektronik eşyaları sever aslında. Mesela bir cep telefonu, laptop, teknolojik bir alet hoşuna gidebilir. Ya da şık bir bilgisayar çantası da alabilirim. Yine orijinal eski bir plak da olabilir.

 

Balık Burcu Babalarına


Benim duygusal babama ne alsam onu mutlu eder aslında. Nostaljik bir müzik albümü onu eskilere götürür, hoşuna gidebilir. İkimizin bir resmi olan sevimli bir çerçeve de alabilirim. Ya da içini açacak rengârenk tişörtler.

Birbirinden güzel hediyeler için Boyner.com.tr’de buluşalım.