Teknoloji merakı ve sevgisi ile seni her gün biraz daha şaşırtan bir annen varsa ona bu Anneler Günü’nde teknolojik bir hediye vermeye ne dersin? İşte teknolojisever annelere teknolojik hediye önerileri!


Telefonu Çiçek Fotoğrafı ile Dolu Annelere: Makro Cep Telefonu Lensi
Fotoğraf çekmeyi ve anı biriktirmeyi seven anneciğin için harika bir önerim var: makro cep telefonu lensi. Ailenin tüm üyelerini, pek değerli çiçeklerini, enfes sofralarını, kahve keyiflerini fotoğraflamayı çok seven annene bir cep telefonu lensi alabilirsin. Böylece yakın ya da uzak çekimlerde daha net görüntüler elde edebilir, daha detaylı görüntüleri de yakalayabilir.

 Her Gün Ev Temizleyen Annelere: Akıllı Robot Süpürge!
Toza tahammülü olmayan, temizlik yardımcılarıyla da temizlik ürünleriyle de bir hayli samimi olan annen için en uygun hediye elbette ki akıllı robot süpürge! Teknolojiyi çok seven annen, temizlik yaparken de teknolojinin nimetlerinden yararlanmaktan çok hoşlanacak. Eğer nasıl bir ürün alman gerektiğine dair fikrin yoksa “Son Teknolojiye Uygun Bir Yardımcı: Robot Süpürge” içeriğimi mutlaka oku.

 Sağlıklı Yaşamı Alışkanlık Haline Getiren Annelere: Akıllı Saat
Teknoloji sevmesinin yanı sıra yediğini içtiğine özen gösteren, günlük kaç adım atmış, ne kadar hareket etmiş merak eden annen için akıllı saat en doğru seçeneklerden biri. Üstelik farklı modeller arasından onun tarzına en uygun akıllı saati bulabilir hatta en sevdiği renkte bir kayış da satın alabilirsin. Annen için en doğru saati seçmek için “En İyi Akıllı Saati Bulmana Yardımcı Olacak Öneriler” isimli içeriğime de göz atabilirsin.

 Fırın Çalıştı mı En Az 3-5 Yemek Pişiren Annelere: Koku Karıştırmayan Fırın
Annenin süper güçlerinden biri de yemek yapmaksa enfes yemekler hazırlamak için pek çok teknoloji ile geliştirilen ürün çeşitlerine göz atabilirsin. Bunlardan biri de koku karıştırmayan fırınlar. Aynı anda birden fazla yemek pişirebilen üstelik de farklı kokulara sahip yiyeceklerin kokusunu birbirine karıştırmayan fırınlar, enerjiden tasarruf sağlamasıyla da annenin kalbini kazanacak. Böylece aynı enerji ile bir yemek yerine birden fazla yemek pişirebilecek.

 Kahve Keyfi Yapmaya Doyamayan Annelere: Türk Kahvesi Makinesi
Pek çok anne dostlarıyla, eşiyle ve en çok da evlatlarıyla kahve keyfi yapmaya bayılır. Annen de kahvesini içmeden güne başlayamıyorsa onun cezve ile ya da eski bir makine ile kahve pişirmesine izin vermek olmaz. Son teknolojilerle geliştirilmiş, bol köpüklü, enfes kahveler pişiren Türk kahvesi makinelerinden birini onun için seç ve paketle!
 
Teknolojisever annen için teknolojik hediye önerilerimden hangisini satın alacağına karar verdin mi? Öyleyse kampanyaya ya git, satın alacağın teknoloji ürünleri ile Paracık kazan!