Anneler Günü için en özel ve güzel hediyeyi mi arıyorsun? Astrolog Uygur Gür, burçlara göre alabileceğin birbirinden iyi hediye önerilerini senin için hazırladı. :)Koç Burcu Annelerine
"Ah benim her anı meşgul ve hayatı doya doya yaşayan anneciğim. Sana iyisi mi, zamanını iyi yönetebilmen için şöyle kallavi bir saat alayım, ama spor tarzda ve kırmızı. Bir dolu eşyan var senin ve hepsi yanında olsun istersin. O vakit kocaman bir çanta seçeyim sana. Üstüne de enerjik bir kucaklama, tamamdır annelerin en güzeline…"


 

Boğa Burcu Annelerine
"Ah sevgisini güzel yemekler yaparak gösteren anneciğime ne alsam? Yeni bir tencere takımı mı, yoksa hazırlayacağı güzel sofralar için şık mumlar ve şamdanlar mı? Çiçek kokularını da sever o. Bir oda parfümü ya da çiçek kokulu bir parfüm de iyi gitmez mi? Ya da paraya kıyıp bir inci takı da alabilirim."


 

İkizler Burcu Annelerine
"Meraklı olmadığı bir şey yok ki! Çeşitli konularda kitaplar mı alsam ona? Ya da konuşmaya bayılır, cep telefonunu mu yenilesek? Malum süreçte evde tıkıldı kaldı, ona online kurslardan da bir seçenek sunabilirim. Ah canım anneciğim, onunla sabahlara kadar sohbet etsem başka da bir şey istemez aslında."


 

Yengeç Burcu Annelerine
"Şöyle şık bir cüzdan mı alsam anneme ya da güzel bir nevresim takımı? Aslında en çok, ikimizin de olduğu güzel bir çerçeveye konmuş resmimiz mutlu eder onu. Saf sevgimizi anlatan şöyle büyükçe bir papatya sepeti de yaptırdım mı, tamamdır bu iş. :)"
 Aslan Burcu Annelerine "Onun o gösterişli saçları için en güzelinden saç bakım ürünleri alabilirim aslında. Eee havalıdır benim annem. Ona parlak, ışıltılı bir bluz ya da şık salonuna yakışacak ışıltılı şamdanlar da alabilirim. Çiçeğin de sadesi olmaz, iyisi mi gösterişli bir orkide seçeyim anneciğime."

 


Başak Burcu Annelerine
"Derli toplu bir kadındır benim annem. Ona şöyle geniş ve bölmeleri olan bir makyaj çantası alabilirim aslında. Sadeliği sever, e kombinlerini tamamlayıcı şık birkaç tane fular da olabilir. Acaba elektrik süpürgesi eskidi mi? Babamla bir olup ona şu son model, kiri tozu iyi çeken makinelerden mi alsam? Kafam karıştı… acaba mis gibi kokan bir sabun sepeti mi alsam? :)"
 Terazi Burcu Annelerine
"Renklerin kadını anneme rengârenk bluzlar, pantalonlar, kibar zarif ayakkabılar alabilirim. İçini açacak çiçek kokulu bir parfüm de seçebilirim. Rengârenk baharın bütün tonlarını yansıtan bir çiçek buketi de muhakkak hoşuna gidecektir. Babamla bir olup, zarif, gösterişten uzak bir çift küpe de hediye edebiliriz aslında."


 Akrep Burcu Annelerine
"Onun araştırmacı ruhuna hitap edebilecek kitaplar mı alsam? Ya da koyu renklerde bir bluz, ince bir hırka da hoş olmaz mı? Yanına da güzel bir gardenya çiçeği alırsam sanırım mutlu ederim canım anneciğimi."


 Yay Burcu Annelerine
"Eğlencelidir benim annem. Otantik bir kıyafet, ayakkabı ya da takı hoşuna gidebilir. Farklı kültürleri, inançları, dünya görüşlerini anlatan kitaplar da ilgisini çekebilir. Gezmeyi sever, rahat bir seyahat çantası da alabilirim ona."
 Oğlak Burcu Annelerine
"Annem klasik ve pratik bir kadındır. Şöyle şık bir bluz, belki deri bir çanta ya da cüzdan hoşuna gidebilir. Sade tarzını tamamlayacak fularlar da hoş olabilir. Şöyle klasik, sade porselen bir çay kahve takımı bulabilir miyim acaba?"

 


Kova Burcu Annelerine
"İlginç hediyeler bulmalıyım anneme. Sıradışı, rahat, sportif bir çanta olabilir. Elektronik, hayatını kolaylaştıracak nasıl bir cihaz alabilirim? Abartısız makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri de hoşuna gidebilir."
 Balık Burcu Annelerine
"Süslüdür benim anneciğim. Şöyle güzel bir gecelik, pijama takımı, altına da afili bir terlik alabilirim. Kokulu mumlar, minik çerçeveler, şık bir masa örtüsü de olabilir. Acaba bir çılgınlık yapıp rüya kitabı mı alsam anneciğime?"

En güzel hediyeler için kampanyalarımızı inceleyebilir ve Paracık kazanabilirsin.