Yılbaşı gibi özel bir günde yalnız başına harika vakit geçirmeye hazır mısın? O zaman burada yazılanlar tam sana göre!

Yılbaşı gecesine çok az kaldı. Eşi ya da sevgilisi olanlar çoktan hazırlıklara başlamışken sen derin düşüncelere dalıyor olabilirsin. Dalıp gitmeye hiç gerek yok. Bu özel günü bahane ederek yalnız başına harika vakit geçirebilirsin. Şimdi hazırlıklara başla ve yeni yılı beklemeye başla. Unutma 2021 yılında, sevdiklerinle beraber geçirebileceğin 365 gün seni bekliyor.

iyi-bir-film-serisi-sec

İyi Bir Film Serisi Seç

Film maratonu yapmak, herkesin hayalini kurup gerçekleştirmeye pek vakit bulamadığı bir plan. Yılbaşı gecesi bu maratonu gerçekleştirmek için harika bir zaman. Bu yılbaşı gecesi nerede olmak istersin? Orta Dünya'nın ormanlarında kaybolabilirsin, Zion'da makineleri titretecek çılgın bir partiye katılabilirsin veya DeLorean ile zamanın istediğin bir anına erişebilirsin. İstediğin maceraya atılabilir, dilediğin evrenin bir parçası olabilirsin. Saatler sürecek bu maraton öncesinde kendine güzel atıştırmalıklar hazırlamayı da unutma. Bence harika bir yılbaşı planı bu!

yeni-yili-trt-arsivleriyle-karsila

Yeni Yılı TRT Arşivleriyle Karşıla

Türkiye'de yılbaşı programları meşhurdur. Her kanal yılbaşı gecesi için birbiri ile yarışır. Konu yılbaşı programları nostalji her zaman en eğlenceli tercih olabilir. Daha sen doğmadan yaşanmış yılbaşı geceleri ilgini çekmez mi? İnternetten bu kayıtların bir kısmına ulaşman mümkün. Bu yalnız yılbaşı gecesinde eve Zeki Müren'i, Barış Manço'yu davet etmek hiç de fena bir fikir değil.

sanal-ortamda-sosyalles

Sanal Ortamda Sosyalleş

Yalnız kalmak istemeyen hiç kimse yalnız kalmıyor artık. Görüntülü görüşmeler, emojiler, sohbet grupları... Akıllı bir telefon ve internet bağlantısı ile her zaman sosyal bir insansın. Fiziksel olarak sevdiklerinin yanında bulunamıyorsan, altyapı hazırlıklarını tamamla, olmak istediğin yere bağlan ve yılbaşı gecesinin tadını çıkar.

kitap-oku

Kitap Oku

Geceni renklendirecek kitabı seç, doğru müziği bul, yeni yıla istediğin gibi gir. Modunu belirleyecek şey okuduğun kitap olacak. Huzurla, merakla, gerilerek, düşünerek veya gülerek... Yeni yıl sana nasıl olsa gelecek, onu nasıl karşılayacağına sen karar ver.

kendini-simart

Kendini Şımart

Özel günlerde yalnız olmanın en iyi tarafı birilerine hediye almak zorunda olmamak. Böyle zamanlarda hediye alacak önemli birini unutuyorsun bence. Kendini. :) Yılbaşı akşamı kimsenin sepetindeki üründe gözün kalmadan özgürce online alışveriş yapmaya ne dersin? 2020’nin ilk günleri kargo heyecanıyla başlasın. Şimdiden mutlu yıllar.