Herkesin sevdiklerine hasret kaldığı, bayram için güzel hayaller kurduğu bu günlerde burçlar neler planlıyor? Önce kendi burcunu, sonra sevdiklerinin burcunu okumayı unutma.

Koç Burcu


"Elbette yaşatacağım bu bayram da içimdeki çocuğu. Güne neşeli müziklerle başlayacağım, hiç moralimi bozmayacağım. Ben evinde de neşeli, kendine uğraşlar edinebilen bir insanım. Ayrıca toplaşırız, görüntülü araşır, bol bol çene çalarız."

 

Boğa Burcu


"Anneciğimin bir börek tarifi olacaktı onu yapayım. Madem bir yere gidemiyorum, evde kendi kendime bir ziyafet çekeyim. Geçerim televizyonun karşısına, yayılırım, uyur uyanır, yer içer keyfime bakarım."

 

İkizler Burcu


"Bu bayramda evde oturma işi beni biraz depresif yapabilir. Ama buna izin vermeyeceğim. Hemen kendime bir arama listesi oluşturuyorum. En bir sevdiklerimle bütün bayram çene yapıp, bir güzel dedikodu yapıp, bir yandan da eğlenceli şeyler yiyeceğim."

 

Yengeç Burcu


"Ya ama ya… Bayram demek ailece yenilen yemekler, ne kadar sevdiceğim varsa hepsini görmek demektir. Ailedeki havadisleri şimdi nereden alacağım ben. Telefonda konuşmak aynı tadı vermez ki. Ah o eski bayramlar… Çocukluğumuzdaki bayram günlerinden kalma bir sofra kurayım bari kendime."
 

Aslan Burcu


"Benim şık, güzel evime, harikulade soframa kimse teşrif edemeyecek mi bu bayram? Yok ama ben yine saçımı başımı yapar, şık giyinir, olmadı kendi kendimi ağarlarım. Nasıl olsa arayanım olur, onlarla sohbet eder hasret gideririm."
 

Başak Burcu


"Yok ben yine yaparım bayram temizliğimi. Ha bu sefer kendimi çok yormam ama o temizlik önce benim içimi açmalı. Ayrıca sağlık bu; elbette gelecek güzel günler için biraz dişimizi sıkacağız. Daha çok bayram göreceğiz."
 


Terazi Burcu


"Nasıl çok konu birikmişti bayramda anlatılacak? Kafamda konu listesi çıkarmıştım. El mecbur alacağım yiyeceğimi, içeceğimi ve görüntülü sohbetlere vuracağım kendimi. Acaba romantik görüşmeler de yapabilir miyim?"

 

Akrep Burcu


"Millete bahane çıktı görüşmemek için. Hadi korona tedbirleri kapsamında bu durumu hoş göreyim ama ben beklerim telefonları, muhakkak aranmak isterim. Sıkı ahbaplıklara hiçbir gerekçe engel olamaz."

 

Yay Burcu


"Canım biraz gezip tozmak istiyordu bu bayram. Yine tıkıldık kaldık evde. Ne yapalım sağlık olsun, yakında bol bol gezerim nasıl olsa. Bari kendime bir dizi, olmadı belgesel listesi hazırlayayım."
 


Oğlak Burcu


"Tedbirlerin itinayla uygulanmasını pek beğeniyorum. Herkes kurallara uymalı. Nasıl olsa ben büyüklerimi arar tebrik ederim. Saygıda kimseye kusur etmem."

 

Kova Burcu


"Toplum sağlığı öncelikli gelir. Herkes bu bayramda güvende olmalı. İleride hep beraber, huzur içinde kutlarız yine bayramları. Ayrıca teknolojinin nimetlerinden yararlanıp her türlü kutlarım ben sevdiklerimin bayramını."
 


Balık Burcu


"Ben çok üzülüyorum. Hadi bana her şeyin iyi olacağını, yine beraber bayramlar kutlayacağımızı söyleyin. Madem evdeyim, bari nostaljik filmler izleyeyim. Eski fotoğraflara bakayım biraz. Şöyle uzun uzun geçmiş güzel günleri yad edeyim."