Anneni çok mutlu edecek bir Anneler Günü hediyesi mi arıyorsun? Bir telefon açıp nasıl olduğunu sormanın bile onun için çoook değerli olduğunu unutma! Sana paranın satın alamayacağı, annenin gözlerinin içini güldürecek öneriler hazırladım. :)Çok Mutlu Olduğunuz Bir Anı Hatırlat
Annenle aynı evde yaşamıyor olabilirsin. Belki de aranızda çok uzun bir mesafe var. Ama sevginiz öyle büyük ki mesafelerin lafı bile olmaz. Bir telefonla Anneler Günü’nde onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsin. Bu görüşmede onu çok sevdiğini her zamankinden farklı bir şekilde anlatabilir, her zaman yanında olduğunu kendisine hissettirebilirsin. Belki bir oyun, belki bir tatil, belki karşılıklı dertleşme… Bu konuşmada ona beraber geçirdiğiniz çok özel bir anı hatırlat ve onu zamanda küçük bir yolculuğa çıkar. Birlikte geçirdiğiniz zamanları unutmadığını bilmek onu da çok mutlu edecek. İstersen bu konuşmayı görüntülü arayarak da yapabilir, belki birlikte eski fotoğraflara bile bakabilirsiniz.
 Onun İçin Çiçek Topla
Annene olan sevgini birbirinden güzel çiçeklerle de gösterebilirsin. Yalnız bu sefer tıpkı çocukluğundaki gibi onun için çiçek toplamaya ne dersin? Bahçedeki papatyalardan ya da evdeki kuru çiçeklerden minik bir buket hazırlayabilirsin. Çiçekleri gördüğünde yüzünde açacak gülleri şimdiden hayal ediyor olmasın.


 

En Güzel Fotoğrafların Kolajı
Annenin karnında, kollarında, kucağında… Belki yanağına bir öpücük kondururken, belki birlikte kahkahalar atarken, belki denizde, belki parkta belki de mutfakta bir şeyler pişirirken… Annenle olan fotoğraflarını arşivden çıkar ve en sevdiklerinden bir kolaj yap. Dilersen bu kolajı ona güzel bir Anneler Günü mesajıyla yollayabilir, dilersen de bir çerçeve içinde hediye olarak verebilirsin. Nasıl olursa olsun, birlikte güzel anlarınızı yeniden görmek onu hem mutlu edip hem de çok duygulandıracak.


 

Sevdiği Tatlıyı Hazırla
Okuldan döndüğünde evi saran kurabiye kokusunu hatırladın mı? Peki, en sevdiğin çizgi filmi seyrederken birden önüne gelen buz gibi karpuzun serinliğini? Aniden bastıran açlığını annenin en sevdiğin kekiyle yatıştırdığın zamanları? Seni en sevdiğin yiyeceklerle besleyen anneni bu Anneler Günü’nde en sevdiği yiyecek ile şımart. Annenin en sevdiği meyvelerden oluşan havalı bir meyve salatası hazırlayabilir, favori dondurmasından sipariş edebilir ya da keyifle yediği bir tatlıyı kendi ellerinle hazırlayabilirsin. Onu düşünmen, onun için bir şeyler yapmanın annen için ne kadar değerli olduğunu gözlerinden okuyacaksın. 
Annelerin kalbini bir kez daha fethetmek, içini sevinçle doldurmak işte bu kadar basit!