Yapılacaklar listen kabardıysa, kendine daha çok vakit ayırıp daha kaliteli yaşamak istiyorsan sana harika bir önerim var: Huawei Watch. Onunla; asistanın, spor eğitmenin, nefes terapistin, uyku koçun hep yanında olacak. Evde olduğun zamanı en verimli şekilde geçirmene yardım edecek akıllı saati yakından inceleyelim!

Daha Verimli Günler İçin Uykunu Takip Et


Uyku, gün içerisinde hem fiziksel hem de zihinsel performansını etkileyen en önemli etkenlerden biri. Bunun için de düzenli ve kaliteli bir uyku rutinin olması şart. Huawei Watch’ın TruSleep 2.0 teknolojisi ile uyku sürelerini takip edebilir, nasıl bir uyku düzenin olduğunu öğrenebilir, uyuma esnasındaki kalp atışı ve nefes değerlerini analiz edebilirsin. Üstelik tüm bu metrikleri değerlendiren akıllı saatinin önerilerini dikkate alarak, uyku kaliteni de artırabilirsin. Harika değil mi?
 


Daha Çok Hareket Et, Egzersizlerini İhmal Etme


Huawei Watch, profesyonel spor eğitmenin olarak hayatına girdikten sonra egzersiz yapmamak için hiçbir bahanen kalmayacak! İç mekân yürüyüşünden iç mekân koşusuna, bisikletten serbest antrenmana pek çok farklı egzersizi yaparken, hareketlerini algılayan akıllı cihaz ile nasıl bir performans gösterdiğini öğrenebilirsin. Yapacağın tüm egzersizlerde yanında olacak Huawei Watch ile ister kaç kalori yaktığını gör, istersen de kalp atış hızını!
 


Sağlığına Daha Çok Özen Göster


Günlük hayatın koşuşturmacasında kendi sağlığını düşünemediğin anlar mutlaka ki oluyor. Ancak her daim yanında olan Huawei Watch, sağlığını yakından takip ediyor. Her an her yerde SpO2 seviye ölçümü yapabilen cihaz, kanındaki oksijen seviyesini takip etmene yardımcı oluyor. Kalp atışını ve nefesini de takip eden akıllı saat, seni düşünmeyi bir an bile bırakmıyor.
 

Stresten ve Kaygıdan Arın


Bazen uzun süreli, bazen de bir anda ortaya çıkıveren stres ve kaygı gibi olumsuz hisler, bir anda tüm modunu düşürebiliyor. Ama merak etme çünkü artık nefes terapistin hep yanında. TruRelax tekonolojisi ile gün boyu stresini ölçen Huawei Watch, solunum eğitimi ile stresli olduğun zamanlarda daha iyi hissetmene yardımcı oluyor.

Eğlenceye Vakit Ayır


Eğer sen mola vermezsen işler hiç bitmez. :) Arada bir kendine vakit ayır ve eğlencenin tadını çıkarman gerektiğini sakın unutma. Eğer işlerin bitmek bilmiyorsa da arka planda daima en sevdiğin şarkılarla motive ol. Bunun için Huawei Watch’u Bluetooth kulaklıklarınla eşleştir ve yemek yaparken, çocuklarla oyun oynarken ya da bir şeyler okurken müzikten ilham almaya devam et.

Sana yardımcı olacak bir teknoloji arıyorsan Huawei ürünleri tam sana göre! Üstelik Hopililere özel 3.000 TL üzeri alışverişte AC200TLOFF indirim koduyla 200 TL indirimli alışveriş yapabilirsin. Hadi ürünleri şimdi incele ve senin için en uygun modele karar ver.