Cesaretin ve öz güvenin rengi kırmızı. Hiçbir şey onun gücüyle yarışamaz, hiçbir renk onun etkisini yaratamaz! Tutkunun, öfkenin, ateşin, dünyanın merkezinde durmaksızın kaynayan magmanın, utandığında kızaran yanaklarının rengi o! Doğanın bile mucizevi faydaları kırmızı meyve ve sebzelerde saklı.

Peki, senin hayatında kırmızının ağırlığı nedir? Her kadının mutlaka acil durumlar için çantasında taşıdığı ateş kırmızısı bir ruju olmalı. Tenine en çok yakışacak doğru tonda bir kırmızı ruj için bütçenin sınırlarını da zorlamana gerek yok. İstersen sana en yakın Boyner’de birkaç farklı markanın renklerini deneyerek gülüşüne en çok yakışanı bulabilirsin.

Loreal Paris Color Riche Matte Addiction Ruj 358 Lava


Mat ve doygun rengiyle çarpıcı etkiye sahip olan Loreal’in bu ruju, Jojoba yağı sayesinde uzun süre kalıcı ve bulaşmıyor!

Max Factor Colour Elixir Ruj 715 Ruby Tuesday


Sadece rengiyle değil, E vitaminli formülüyle nemlendirici ve parlatıcı özelliğiyle de vazgeçilmezin olacak.

Maybelline New York Color Sensational Made For All Ruj 382 Red For Me


50 farklı cilt tonunda test edilerek en doğru tonların yaratıldığı Color Sensational Made For All Ruj Serisi’ndeki kırmızılardan biri mutlaka senin rengin olacak!

Note Mattever Lipstick 16


Kırmızı ruju daha da iddialı kılacak bir şey varsa o da seçimi mat rujdan yana yapmak! Gün içerisinde hiç tazeleme gerektirmeyen ve 8 saat kalıcılığını koruyan Note Mattever Lipstick 16, yoğun rengi ve hafif dokusuyla ilk tercihin olacak.

Flormar Kiss Me More Lip Tattoo 011 Candy


Tercihin likit rujdan yanaysa Flormar’ın kremsi dokusu, yoğun rengi ve uzun süre kalıcı mat dokusuyla Kiss Me More Lip Tattoo serisinde aradığını bulabilirsin. Rujunu sürüp, bir dakika kurumasını bekle ve hazırsın!