Bayram tatilinde oynayacağın oyunlara karar veremediysen sana harika önerilerim var. Senin için hazırladığım macera dolu oyunlardan birini seç ve koltuğuna yerleş!

Şehri Zombiler Bastı, Koş: Resident Evil 2


Raccoon City’de yaşanan zombi kıyametinden kaçmaya hazır mısın? Biraz korkacak, biraz gerilecek ama çok eğleneceksin! Polis memuru Leon S. Kennedy ya da öğrenci Claire Redfield karakterlerinden birine bürünüp şehirden kaçmaya hazır ol! Farklı zorluk seviyelerinde ve ilerledikçe yenilenen senaryolarıyla kendini adeta oyunun içinde bulacağına eminim!

 

Bir Japon Hikayesine Tanıklık Et: Sekiro: Shadows Die Twice


16. yüzyılda Japon derebeylerinin birbiriyle olan mücadelerine tanık olmak hatta onlardan biriymiş gibi savaşmak ister misin? Tam bir macera ve aksiyon oyunu olan Sekiro: Shadows Die Twice’da savaşta kolunu kaybeden Sekiro sen olacaksın.
 
Savaşta kaybettiği kolunun yerine protez kol takılan ve zaman zaman koluna bu protez yerine farklı savaş aletleri takan Sekiro, adının anlamında olduğu gibi tek kollu bir kurt gibi savaşıyor. Ona ayak uydurup herkesi yenmek senin elinde!

 

Nişan Al: Far Cry 5


Birinci şahıs nişancı (FPS) oyunlarından Far Cry 5, ünlü Far Cry oyun serisinin beşinci oyunu. Oyun ABD’nin Montana eyaletindeymiş gibi kurgulanan Hope County’de geçiyor. Amaç, direnişe katılıp bölgedeki yönetimi indirmek. Savaşmaya, keşfetmeye, rol yapmaya hazırsan oyuna katıl ve heyecanı yaşamaya başla!

 

Peloponez Savaşı’na Dahil Ol: Assassin’s Creed Odyssey


Pek çok oyunseverin favori oyunları arasında yer alan Assassin’s Creed’in 21. bölümünü oluşturan Assassin’s Creed Odyssey, seni M.Ö. 5. yüzyıla götürecek. Atinalılar ve Spartalılar’ın karşı karşıya geldiği Peloponez Savaşı’nda paralı bir asker olarak savaşıp tarihte yolculuk yapmaya hazırsan bu oyunu hemen satıp alıp oynamaya başlayabilirsin.

 

Prenses Emily’nin Tahtını Geri Al: Dishonored 2


Prenses Emily Kaldwin, farklı dünyadan gelen bir düşman tarafından tahttan indiriliyor ve hikaye başlıyor. Dishonored 2’de oyunun başlarında prensesin, sonrasında ise farklı karakterlerin rolüne girerek tahtı yeniden almak için savaşman ve rol yapman gerekiyor. Özel güçler, entrikalar ve daha fazlası için Dishonored 2’nin heyecan dolu hikayesini oyunun içinde keşfedebilirsin.