Bir oyunsever olarak bu yıl en çok hangi oyun sevilmiş merak ediyor musun? İşte 2021’in en iyi bilgisayar oyunları!

9. Yüzyılda İngiltere: Assassin's Creed Valhalla


İlk versiyonu ile 2007’de hayatımıza giren Assassin's Creed serisi, tarihi temaları ve grafikleriyle geçmişe yolculuk yapıp esaslı bir macera yaşamak isteyen oyuncuların favorisi arasında. 2021’in en iyi oyun listesinde yerini alan Assassin's Creed Valhalla da tıpkı diğer oyunlarda olduğu gibi geçmişe bir yolculuk yapmana imkan tanıyor. 9. yüzyılda geçen oyun, Vikinglerin İngiltere’yi işgal edişini konu alıyor. Assassin's Creed Valhalla sadece Microsoft Windows işletim sistemine sahip cihazlarda çalışıyor.

 Kaydır Gitsin: Axiom Verge


Kaydırmalı bir aksiyon - macera oyunu olan Axiom Verge’de bilim adamı Trace’i kontrol etmen gerekiyor. Çok kötü bir şekilde yaralanan ve uyandığında kendini üstün teknolojilerle dolu dünyada bulan Trace ile farklı maceralara atılabilirsin. Axiom Verge’i Lenux, Microsoft Windows ya da Mac Os işletim sistemine sahip PC’inde oynayabilirsin.

 Şehri Kurtar: Batman: Arkham City


Dünyada milyonlarca hayranı olan Batman çizgi romanından yola çıkılarak hazırlanmış Batman: Arkham City, Batman: Arkham Asylum’ın ardından Batman hayranlarıyla buluştu. Rocksteady Studios tarafından geliştirilen oyun, 2021’in PC oyun önerileri arasında olmaz olmaz. Aksiyon türündeki Batman: Arkham City’yi oynayarak suçlulara cezalarını verebilirsin. Unutmadan, Batman: Arkham City sadece Microsoft Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarla uyumlu.

 Artık Bir Uzaylısın: Carrion


Devolver Digital’in yayınladığı 2D platform oyunu Carrion, korku ve gerilim dolu anlar yaşamak isteyenler için oynanması gereken oyunlar arasında. Uzaylı bir paraziti yöneteceğin oyunda amacın kaçmak değil aksine kaçanları yakalamak! Carrion’u; Lenux, Microsoft Windows ya da Mac Os işletim sistemine sahip bilgisayarlarda oynayabilirsin.

 Makinelere Savaş Aç: Daemon X Machina


Marvelous’un geliştirilip yayınladığı Daemon X Machina 2021 en güzel oyunlar PC listemde yerini almasa olmazdı. Üçüncü şahıs nişancı aksiyon türündeki oyunda bir robotu komuta etmen gerekiyor. Böylece diğer makineler ile savaşarak hedefe ulaşabilirsin. Hem tek hem çoklu oyuncu seçeneği sunan Daemon X Machina, sadece Microsoft Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda oynanabiliyor.
 
2021’in en iyi bilgisayar oyunları arasında denemediklerin varsa hemen satın alıp eğlencenin tadını çıkar!