Yaz, bu yıl yatak odamıza yeni bir pike takımı ile girsin. Konforlu, sağlıklı bir uyku için pike takımı yaz aylarında yatak odamızın vazgeçilmezi. Öncelikle, seçtiğin pike takımı %100 pamuk olmalı. Bu detay sağlığın açısından çok önemli. Birkaç yıkamada renginin solmaması ve deforme olmaması için pike takımı kaliteli iplikle dokunmuş olmalı. Doğanın canlılığını ve yumuşaklığını yatak odana pike takımı ile taşıma zamanı geldi. 2019 pike takımı koleksiyonlarını senin için araştırdım, seçim senin!

Her Zevke Göre 


Ev tekstilinde, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonları sana çok sayıda alternatif sunuyor. Kendine pike takımı seçerken rengârenk modellere odaklanabilir, yatak odana yeni bir hava kazandırabilirsin. Yatak odasının enerjisini değiştirecek pike takımı modellerini araştırmaya bu sebeple biraz daha fazla zaman ayırabilirsin.

 Ruhunu Yatak Odana Taşı


Romantizmi ve dinginliği seviyorsan toz pembe, beyaz, uçuk sarı, uçuk mavi, yeşil ya da bej gibi pastel renklerin hâkim olduğu pike takımı modellerini tercih etmelisin. Eğer yatak odandaki perdeler ve mobilyalar desenliyse ve canlı renklere sahipse, pike takımı seçiminde özellikle açık tonları ve sade desenleri seçmelisin.

Çiçeklerle Uyanmak


Doğayı, çiçekleri seven bir şehir insanıysan ve güne mutlu uyanmak istiyorsan, country tarzına uygun bir pike takımı almanı öneririm.

Çeyiz Hazırlığı İçin Birkaç İpucu


Bahar ve yaz ayları yeni başlangıçların yapıldığı, evlilik hazırlıklarının hız kazandığı bir dönem ve bir çeyizde en az bir pike takımı mutlaka olmalı. Evlilik hazırlıkları ve çeyiz söz konusu oluğunda beyaz ve açık krem tonlarda tasarlanmış pike takımları tercih edilebilir. Yaz aylarında birçok markanın düğünler nedeniyle özel indirim uyguladığını da unutma!

Süper Kahramanlar Çocukların Odalarını Şenlendiriyor


Çocukların süper kahramanlara olan düşkünlüğü, onlar için üretilen pike takımı tasarımlarına da yansıyor. Eğer çocuğuna bir pike takımı alacaksan hayvan desenli ya da süper kahramanların başrolde olduğu pike takımı tasarımlarını tercih edebilirsin. Bu şekilde odasını daha çok benimsemesini, daha fazla odasında zaman geçirmesini ve daha huzurla uykuya dalmasını sağlayabilirsin.

Erkekler Koyu Renkleri Tercih Ediyor


Pike takımı alışverişinde kadınlar renkli, hareketli ya da pastel tonda yumuşak çizgileri olan desenleri beğeniyor. Erkeklerse tercihlerini daha çok ekose ve geometrik desenlerden yana kullanıyor. Ayrıca koyu tonlardaki tasarımları seviyorlar. Bir erkek için pike takımı satın alacaksan bu detayı mutlaka göz önünde bulundurmanı öneririz.

Otantik Pike Takımları 


Yatak odası; ömrümüzün üçte birini geçirdiğimiz, hayatımızın en önemli mekânlarından biri. Yatak odası demek, dinlenmek ve yenilenmek demek. Eğer evini döşerken modern yerine otantik bir çizgiyi tercih ediyorsan, pike takımı seçiminde de klasiklere alıcı gözle bakabilirsin.