Bu aralar her akşam yayılıp bir şeyler izlediğin oturma alanını, mesai saatlerini geçirdiğin çalışma masanı ya da havalar güzelleştikçe daha sık kahve içmeye çıktığın balkonunu yenileme fikri, aklını meşgul ediyor olabilir. Evini bir yaşam alanına dönüştürmenin düşündüğünden daha kolay olduğuna emin olabilirsin. Tek yapman gereken bana kulak vermek!

Bir Sinema Köşesi Yarat


Koltuğun en sevdiğin köşesine yayılıp takip ettiğin dizinin yeni bölümünü ya da konusunu beğendiğin bir filmi izlemek çok keyifli. Peki, tüm bu izleme seansını daha keyifli bir hale getirebilirsin desem? Eğer koltuğun bulunduğu odada boş bir duvar varsa işe bu boş duvara yansıtmak için ideal bir projeksiyon cihazı sipariş ederek başlayabilirsin.
 
Siparişin gelene kadar odanın düzenini, koltuk bu boş duvarın karşısına gelecek şekilde değiştir ki projeksiyon cihazın gelir gelmez sinema keyfine kaldığın yerden devam et. Unutma, Avansas alışverişin 24 saat içinde kapında. Bu yüzden sipariş verdikten sonra odanın düzenini değiştirmek için fazla vaktin yok! Dilersen projeksiyon cihazınla birlikte atıştırmalıklarını koyduğun sehpanın üzerine koyacağın dekoratif biblolar da sipariş edebilir, ortama hareket katabilirsin!
 


Seni Yansıtan Bir Kitaplık Yap


Son zamanlarda sipariş ettiğin kitaplar bir köşede yığılıp kaldıysa onlara hak ettiği gibi davranmanın vakti geldi demektir! Dilersen hemen demonte bir kitaplık sipariş edebilir ve yönlendirmelere uygun bir şekilde kurabilirsin. Kitaplığını sağlam bir şekilde kurabilmek için ihtiyacın olan tüm alet edevat ise Avansas’la 24 saat içinde kapında!
 
Kitaplığını kurduktan sonra sıra onu tarzına uygun bir şekilde düzenlemeye geldi. Düzenlerken kitaplarının yanında güzel görünecek zarif kitap tutuculardan ya da organizer’lardan yararlanabilirsin. İşte arkadaşlarınla yaptığın görüntülü konuşmalarda sana harika bir fon olacak ya da kitaplarını okuduğun berjerin yanına yakışacak kitaplığın hazır! Ayrıca, yalnızca kitaplık için değil ev işleri için ihtiyaç duyabileceğin tüm malzemeleri içinde bulunduran bir takım çantası almayı da düşünebilirsin. Kim bilir, kitaplığı tamamladıktan sonra uzun süredir ertelediğin çivi çakma, kapı kolu tamiri gibi küçük işleri de aradan çıkarıverirsin!

 

Çalışma Masana Düzen Getir


Home ofis çalışırken belki de en çok vakit geçirdiğin çalışma masan bir süredir dağınık halde olabilir. Yoğunluktan düzenlemeye bir türlü vakit bulamadığın masana birkaç pratik eşya koyarak çalışma masana kalıcı bir düzen getirebilirsin. Masaüstü setleri, düzenli bir çalışma masası için olmazsa olmaz. Kalemlerini koyabileceğin bir kalemlik, masanın her yerine yayılmış post-it’leri toparlayabileceğin bir notluk ve silgi, ataş gibi küçük eşyaları koyabileceğin bir ataşlıktan oluşan bu setler en büyük yardımcın olacak. Ayrıca işinin bittiği dosyaları arşivleme dosyaları yardımıyla düzenleyebilir, tekrar ihtiyacın olduğunda çok daha kolay bir şekilde bulabilirsin. Birkaç hayat kurtaran eşya ile en düzenli çalışma masasının senin olması işten bile değil.
 
Sen de evini bir yaşam alanına dönüştürmek için Avansas’ın pratik ürünlerinden yararlanabilirsin. Üstelik Hopi’lilere özel 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirimi sakın kaçırma. Tek yapman gereken alışverişin esnasında HOPİ25 kodunu kullanmak. İşte bu kadar basit!