Güneşin, altının, parlaklığın rengidir sarı! Renk psikolojisinde neşeyi, enerjiyi ve öz güveni çağrıştırmasıyla bilinir. İnsanı inanılmaz pozitif hislerle dolduran sarı renk, özellikle 2019 yılının dekorasyon trendlerinden biri olarak öne çıkıyor. Evinin, salonunun güzel bir enerjiyle ışıldamasını istiyorsan, küçük sarı dokunuşlar ile hem gözüne hem de içindeki cesur ruha mükemmel biçimde hitap eden mekânlar yaratabilirsin.

Dengeli ve Bir O Kadar İddialı


Modern ve iddialı bir görünüm için koyu renk duvarlara sarı tonlarında bir koltuk takımı seçmek mükemmel bir fikir. Sarının yanına pek çok renk yakışsa da, özellikle koyu tonlar sarıyı vurgulayıp ön plana çıkmasını sağlıyor. Sade aksesuarlar ve şık bir aydınlatma ile abartıya kaçmadan görünümde dengeyi bulmak mümkün.

 

Detay Her Şeydir  

 

Sarı renk mobilya kullanmaya henüz hazır hissetmiyor ve daha yumuşak bir geçiş arıyorsan, ufak tefek aksesuarlarında tercih ederek başlayabilirsin. Sarı tonlarında seçeceğin yastık ve kırlent kılıflarının, mum ve çerçevelerin, dekoratif aksesuarların bile evinin havasını aniden nasıl ferahlattığına sen de şaşıracaksın. 

 

Duvarların Işıldasın


Sarı bir duvar fikri başta fazla cesurmuş gibi dursa da aslında hiç değil. Mesela en şahane sarı tonlarından hardal, modern stilde bir dekorasyon için süper bir seçim olur. Hardal renginin sade mobilyalar, hasır aksesuarlar ve yeşil bitkilerle flörtünü zarif bir tabloyla tamamlamayı düşünebilirsin. 

 

Gri ve Sarının Uyumu


Sarının yanına en çok yakışan renklerden biri de gri ve tonları. Açık griden füme ve antrasite varıncaya kadar dekorasyonda şaşırtıcı derecede güzel sonuçlar almak istersen sarı – gri dekorasyonunu mutlaka denemelisin. 

 

Güne Güzel Başla


Kararında kullanırsan eğer, yatak odanda da sarıya yer vermemen için hiçbir sebep yok. Minik dokunuşlar ile gün içinde ihtiyaç duyacağın tüm motivasyonu uyandığın an yanı başında bulabilirsin. 


 Pozitif Enerjiyle Dekore Et


Bu çarpıcı rengin yaydığı pozitif enerji, tüm yaşam alanına samimi ve kahkaha dolu sohbet ortamları olarak yansıyacaktır. Her kimliğe kolaylıkla uyum sağlayabilen sarı, cansız ve iç karartıcı mekânları bile anında dönüştürebilecek sihirli bir etkiye sahip.


 Sarı Renk Mutluluğun Aynasıdır


Sen farkında olmasan da giydiğin, etrafında ve evinde gördüğün renkler, duygu ve düşüncelerini şekillendirir ve içinde bulunduğun psikolojiye de direkt etki eder. Zevk ve bütçene göre stilden stile kullanabileceğin sarı rengi ne şekilde konumlandırırsan konumlandır, dekorasyonuna yaşam enerjisi verir.

 

Marka Yönlendirme


Daha çok fikre ihtiyacın varsa, hemen senin için seçtiğim şahane ürünlere göz at ve evini güneşli bir günmüşçesine aydınlatmaya başla!