Dış mekan aydınlatmaları ile mekanlarına yepyeni bir atmosfer katarken bir yandan da çevreye destek olmak hatta tasarruf yapmak ister misin? O halde güneş enerjili lamba önerilerime göz at!

Işıl Işıl Bir Balkon


Küçük ya da büyük olması fark etmez. Balkon, evinde hava alacak, yenilecek, dinlenecek bir açık alan sunuyor. Bu alanı hava karardıktan sonra da keyifle kullanmaya devam etmek içinse kullanışlı ve şık aydınlatma ürünlerine göz atmalısın. Hem balkonunu aydınlatmak hem de tasarruf edip çevreyi korumak için güneş enerjili aydınlatma ürünlerine göz atabilirsin. Küçük balkon masana bir anda romantik bir hava katacak küçük bir masa lambası, biblo gibi duran ama bir anda etrafı aydınlatabilen dekoratif lambalar ve küçük fenerlerin güneş enerjisiyle çalışan modellerini tercih edebilirsin.
 

Film Sahnesinden Fırlamış Gibi Duran Bir Teras


Denize, göle ya da şehir manzarasına doğru uzanan geniş bir teras, yaz günlerinde en keyifli zaman geçireceğin yerler arasında. Evinde teras olan şanslı gruptaysan bu alanı güzelleştirmen de şart. Dış mekan mobilyaları, aksesuarlar, belki bir şemsiye ya da salıncak… Tüm bunları düşünürken aydınlatmayı da unutmamalısın. Dekoratif ve şık güneş enerjili lamba modelleri ile terasın gün boyu aldığı güneşten faydalanıp onu enerjiye dönüştürebilirsin! Eğer geniş bir terasın varsa güçlü bir aydınlatma sağlayan, duvara monte edilen güneş enerjili projektör çeşitlerinden birini seçebilirsin. Terasına hoş bir hava katmak için onu güneş enerjili LED ampullerin yer aldığı ışık zinciriyle çevirebilir, tüm bu aydınlatmalar ile film sahnelerinden fırlamış bir görünüm yaratabilirsin.
 

Masalsı Bir Bahçe


Bahçeni aydınlatacak ona ışıl ışıl bir hava katıp masalsı bir mekana çevirecek şey elbette ki aydınlatma ürünleri. Güneş enerjili bahçe aydınlatma sayesinde bunu yaparken bir yandan da çevreye destek olup tasarruf edebilirsin. Düşünsene; bahçene dolan güneş, hava karardıktan sonra orayı aydınlatacak. Harika değil mi?
 
Bahçen için güneş enerjisi ile çalışan aydınlatmalar seçerken işe güneş enerjili bahçe lambası ile başlayabilirsin. Çime ya da toprağa saplayacağın güneş enerjili yer aydınlatmaları ile bahçe yolunu güzelleştirebilirsin. Balkon ya da terasta da kullanılan küçük LED lambalara sahip ışık zincirleri, fenerler ile aydınlatmayı destekleyebilirsin.
 
Evinin en güzel alanlarını güneş enerjili lamba modelleri ile güzelleştirmek işte bu kadar basit! Dış mekanların için daha fazla dekorasyon önerisine ihtiyacın varsa “Yazın Enerjisini Hisset: Balkon ve Bahçe İçin Dekorasyon Önerileri” yazımı da okuyabilirsin.