Yılın bu zamanları en sevdiğin zamanlarsa neden tüm kışı aynı heyecanla geçirmiyorsun ki? Yeni yıl ruhunu, yılbaşı heyecanını sadece bir ay değil tüm kış sürdürebilirsin. Nasıl mı? Tabii ki yeni yıldan ilham alınarak tasarlanmış ürünlerle! Renk, enerji, sempati, ışık her zaman senin üzerinde olsun.

Geyik Zamanı


Yılbaşı demek, ren geyikleri demek. Yeni yıl ruhunu stiline yansıtmak istersen ilk akla gelen parçalardan biri geyikli kazağın olacak. Neşeli ve eğlenceli ruhuma çok yakışacak ren geyiği motifleri kazaktan tişörte, kravattan battaniyeye kadar her yerde karşına çıkıyordur. Üstelik yalnızca senede bir gün kullanacağın parçalar da değil, yılbaşı heyecanını tüm kış üzerinde taşımak için de birebir.

 

Kar Desenleri


Yılbaşı gecesi kar yağışı olmasını bekleyenler için her sene karlı geçmese de en azından kar desenleri her yerde! İçini ısıtacak kazaklarda, rengârenk yılbaşı ışıklarından ilham alınarak tasarlanmış ürünlerde kar deseni yine çok popüler. Hem zamanın ruhuna uygun hem de neşeli ve enerjik. Yani tam senlik!

 

Parıltılı Çantalar


Glitter akımı her yeri sardı. Yalnızca yılbaşına özel bir ışıltı değil, artık her an her yerde çantalardan kalemlere, defter kaplarından aynalara kadar her ürün parlamaya hazır. Bu sene sade tarzına parıltılı bir dokunuş yapmak istersen glitter çantayı düşünmelisin. Her zaman görünümünü bir adım öteye taşıyacak bir seçim olacak.

 

Kırmızı Şapkalar


Noel Baba’nın kırmızı beresi her tarza göre yorumlanabilir. Kırmızı rengin enerjisi seni yükseltirken hayata tutkuyla bakmana yardımcı olacak. Salaş ya da Fransız stili yana doğru eğik takabileceğin gibi kasket gibi şapkalarda da tercih ederek günün her anı üzerinde yılbaşı ruhunu taşıyabilirsin. 

 

Altın Yaldızlar


Altın yaldız da yeni yılın ışıltısını veren çok özel bir renktir. Genellikle işlemeli ürünlerde, minimal tasarımlarda kullanıldığında daha sade bir görünümü hareketlendirmek için tercih edilse de en önemli kullanım alanı; takı tasarımlarıdır. Takıp takıştırmaktan hoşlanmasan bile küçücük bir broşla bile yeni yıla uyumlu hâle gelebilirsin.

 

Kırmızı Beyaz Çizgiler


Yeni yıl kurabiyelerinden süslemelerine kadar her alanda karşına çıkan kırmızı beyaz çizgileri tepeden tırnağa istediğin şekilde kullanabilirsin. Saç bandından tişörtlere uzanan çizgilerin yolculuğu ayaklarda bitiyor ama çoraplarda bir başka güzel durmuyor mu? :)

Yılbaşı konseptin için ihtiyacın olan her şeyi A’dan Z’ye Boyner’de bulabileceğini biliyorsun. İyi alışverişler!