Bir kere şişme mont kombinlerinin salaş görünümünün yanında ne kadar rahat ve yumuşacık olduğunu hissettikten sonra bu modaya sen de kapılacaksın. Önce kaba gibi görünse de kesinlikle değil! Önemli olan şişme mont kombinlerini kendine göre yorumlarken bazı ipuçlarına dikkat etmek. Bence bu rahatlığı kesinlikle sen de üzerinde taşımalısın.

İddianı Göster


Gümüş rengi mont tercihinin en güzel yanı her seferinde farklı renkte bere ve atkılarla farklı bir görünüm elde etmen. Bu, şişme mont kombinlerini yaparken seni çok özgür kılacak. Açık renk montunla iç açarken, içine giyeceğin simsiyah tayt ve kazakla da çok fit görüneceksin.
 


Sade ve Çarpıcı


Şişme mont kombinlerinde dikkat etmen gereken önemli bir detay; vücudun üst kısmındaki kocaman görüntüyü dapdar parçalarla desteklemek. Bu seni hem olduğundan zayıf gösterecek hem de çarpıcı bir görünüm yaratacak. Dar kotun üzerine giyeceğin dizüstü çizmeler, şişme mont kombinlerinin olmazsa olmazı!
 


Kar Beyazı


Bu kışın en güzel detaylarından biri de bembeyaz parçaları her kombinde görmek olabilir. İnsanın içini ısıtan kış güneşi stilini de aydınlatıyor. Şişme mont kombinlerinde tercih edeceğin renklerden biri de beyaz olmalı. Bu seçim günlük giyiminde seni rahatlatacak çünkü renkleri üzerinde taşımak çok daha kolay olacak.

 

Giy ve Çık


Ne giyeceğim derdinle uğraşmak istemediğin günlerde tek yapman gereken kot ve kazaktan oluşan şişme mont kombinlerinden birini seçmek! Farklı bir şey düşünmene gerek yok, siyah şişme montunu giy ve çık. Başka bir şeye ihtiyacın yok. Giyinmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. :)
 

Büyülü Kırmızı


Sana kırmızı çok yakışıyor! Enerjine enerji katacak, güne puanını bir anda artıracak kırmızı şişme mont kombinlerini tercih etmek için seni engelleyen hiçbir şey yok. Kıpkırmızı ve kocaman bir montla gezmek iddialı gelse de seni ne kadar iyi hissettirdiğini görünce üzerinden çıkarmak istemeyeceksin.

 

Nötrle Kendini


Genelde rengârenk giyinmekten hoşlanıyorsan nötr renkte bir şişme mont senin tarzına daha uygun olacak. Şişme mont kombinlerinden hepsinin farklı kolaylıkları olsa da nötr ve uzun olanını tercih etmek neredeyse bütün kışı kurtaracak bir seçim olabilir. Montunun içine ne giymek istersen onu giy, bu özgürlük senin!
 

Kısa ve Etkili


Görünümünde radikal bir değişiklik yapmak istersen kış, bunun için çok uygun bir mevsim. Bazen saçında bazen stilinde seni harekete geçirecek bir motivasyona ihtiyaç duyarsın. O an geldiğinde hiç düşünme, sana her şey yakışır. Her seçimine uygun bir şişme mont kombini de mutlaka bulunur. Değişiklikler seni korkutmasın. Nasıl istiyorsan öyle görün ve şişme mont kombinlerinden dilediğini seç, kendini bu kış yumuşacık ve sıcacık hissedeceksin.

Hazırsan şimdi sıra alışverişte!