Kat kat giyinmek sanattır. Bence sen zaten bu işin ustasısın ama yine de işine yarayacak ipuçlarıyla ilham verecek görünümleri senin için listeledim. Mevsimin ruhuna çok yakışan layering modasının büyüleyici akımına kapılmaya hazır mısın?

Pelerin Zamanı


Sonbaharda hayatımıza hızlı bir şekilde giren pelerinler, layering akımı için biçilmiş kaftan! Kalın örgü kazaklarını giydiğinde kabanın içinde rahat etmeyebilirsin, pelerinle denediğinde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. Zevkine göre seçeceğin eldiven ve şallarınla tamamladığında soğuğa karşı koymaya hazırsın demektir.
 

Takımın Gücü


Özellikle ekose ceketlerin yükselişi devam ediyor. Gömlek elbisenin üzerine giyebileceğin yelek ve fularla tamamlayabileceğin görünümünü taçlandıracak ekose ceketler, katmanın son katı için çok ideal bir seçim olabilir.
 

Rahatlık Önemli


Kat kat giyinme akımının en önemli kurallarından biri de; içinde nasıl rahat edersen öyle giyinmektir. Eski kuralları unut, o bunun üzerine olur mu deme ve istediğin gibi giyinmenin tadını çıkar. Uzun ceketlerin altından taşan görüntülerden de çekinme, bu sezonun modası bu.
 

Desenleri Karıştır


Çizgiler karelerle; puantiyeler, ekoselerle buluşuyor, uyumsuzluğun uyumu ortaya çıkıyor. Kat kat giyinirken uyuma çok dikkat etmemeye ne dersin? Eğer içinde serbest bırakmak istediğin aykırı bir stil varsa bunu denemek için ideal bir dönemdesin. Bu kış layering çok moda!
 

Hepsi Üzerinde


Bu kış üzerinde taşıdığın parçaların sayısını unutabilirsin. Dış giyimde de atkı, şapka, eldiven ve püsküller görünümünü hareketlendirecek ve katmanlandıracak en önemli detaylar. Kışl stilinde bol bol kullanmayı unutma.
 


Yazlık Kışlık Bir Arada


Yazlıkları kaldırıp kışlıkları çıkarmayanlardansan tam anlamıyla senin zamanın! Pilili yazlık eteklerini kalın çorap ve kazaklarla tamamlamaya hazır ol. Kat kat giyinme akımı varken en sevdiğin incecik elbise ve etekleri mutlaka değerlendir. Soğuk havadan etkilenmeyeceğin gibi stilinle insanların içini ısıtacaksın.
 

Rengârenk Bir Kış


Bu sezon karanlık geçmesin. Tüm renkleri aynı anda üzerinde taşıyabilirsin. Çorabından yeleğine kadar özgürce seçimler yaparak kuralları yıkarak giyinmenin tadına var. Kimse sana karışamaz, kendin ol, stilini yansıt.

Hazırsan şimdi sıra alışverişte!