Deniz, kum, güneş… Genelde yazı bu üç kelime ile özetleriz. Bu üç kelimenin ardında ise kimi zaman kurumuş bir cilt, cansız saçlar yatabilir. Ancak yaz için hazırlanmış doğru cilt bakım ürünleriyle tüm bunların önüne geçebilirsin! Yaz için hangi cilt bakım ürünlerini kullanacağın konusunda kararsızsan yazıma göz atabilirsin!

Kalkanını Hazırla: Güneş Bakım Ürünleri


Cildin hassas olsun ya da olmasın onu güneşin zararlı ışınlarından korumalısın. Üstelik sadece plajda değil günlük hayatta da. Güneş bakım ürünleri, farklı ihtiyaçlara özel seçenekleriyle cildini koruyor. Lekelerin önüne geçiyor. Çocuklara ya da yetişkinlere özel ürünlerin yanında vücut ya da sadece yüz için hazırlanan ürünler de bulunuyor. Cildinin hassasiyetine göre 15, 30 ya da 50 faktör ürünler arasından seçim yapabilirsin.

 

Güzelliğine Güzellik Kat: Yüz Bakım Ürünleri


Öncelikle anlaşalım, yüzünü hem kış hem de yaz aylarında nemlendirmelisin. Sadece yaz ya da kış aylarında farklı yapıdaki ürünleri kullanarak cildine ihtiyacı olan nemi en iyi şekilde verebilirsin. Her sabah ve akşam yatmadan önce yüz bakım rutini oluşturarak güzelliğine güzellik katabilirsin. Sırasıyla temizleyici, tonik, serum, nemlendirici uygulayarak yaz boyunca tertemiz ve nemli bir cilde sahip olabilirsin. Küçük bir not; cilt tipine uygun ürünler seçmeyi unutma!

 

Cildin Neme Doysun: Vücut Bakım Ürünleri 


Yaz aylarında cildine iyi bakmazsan kuruyabilir, çatlayabilir. Vücut bakım ürünleri cildini ölü derilerden arındırmaktan nemlendirmeye kadar pek çok konuda sana yardımcı oluyor. Yumuşacık bir cilt için sabah ya da akşamları bir rutin oluşturabilirsin. Cildini ölü derilerden arındırmak istediğin zamanlarda peeling kullabilirsin. Duş öncesi peeling yapıp sonrasında nemlendirici etkiye sahip bir duş jeli ile cildini temizleyebilirsin.
 


Saçların Canlansın: Saç Bakım Ürünleri


Güneş, deniz ya da havuz, ter ve daha birçok etken yazın saçları yıpratıyor. Saç bakım ürünleri ise ışıltısını, nemini kaybeden ve cansızlaşan saçlarını eski haline getirmene destek oluyor. Saç bakımı için özel olarak hazırlanmış; yağlar, maskeler, nemlendiriciler ve serumlar arasından ihtiyacına en uygun olanını seçebilirsin. Banyo öncesi ya da sonrası uygulanan ürünlerle yaz boyunca ve yaz sonrasında da harika saçlarının tadını çıkarabilirsin!
 
Güneşten korunmak, yüzünü, vücudunu ya da saçlarını nemlendirmek için ihtiyacın olan tüm ürünleri Boyner’de tüm indirim ve kampanyalara ek Paracık kazanarak alabilirsin. Kazandığın Paracıkları daha sonra katlaya katlaya harcayabileceğini de unutma!