Yeni yıla yepyeni ve birbirinden şık ayakkabılarla girmeye hazır mısın?

Her yıl yenilenen moda trendlerinde en dikkat çekici parçalardan biri de elbette ki ayakkabılar oluyor. Ayakkabı koleksiyonuna yepyeni ayakkabılar eklemek istiyorsan yazımı okumadan alışveriş yapma! İşte 2021 ayakkabı trendleri!

Yepyeni Bir Bakış Açısı: Mimari Harikası Topuklar

Yepyeni Bir Bakış Açısı: Mimari Harikası Topuklar

2021’in yeni trend ayakkabı modelleri topuklarıyla bir anda tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Sıradan küt ya da sivri topukların yerini farklı kalınlıklarda ve şekillerde topuklara bırakıyor. Ampul, saç örgüsü, asimetrik gibi çeşitli formlarda topuklar şeffaf, desenli ya da renkli versiyonlarıyla yıldız parçan olmaya aday.

Bağcıkların Asaleti: Askeri Botlar ve Çizmeler

Bağcıkların Asaleti: Askeri Botlar ve Çizmeler

Moda dünyasının bir görünüp bir kaybolan stili askeri tarz, bu yıl kendini ayakkabılarda gösteriyor. Bol bağcıklı, salaş, rahat ve biraz da kaba görünümlü askeri botlar, özellikle etek ve elbiselerle tezat ama çok hoş bir görünüm oluşturuyor. Sonbahar ayakkabıları arasından seçim yapmakta zorlanırsan doğrudan askeri bot ve çizmelere yönelebilirsin.

Tüm Dikkatler Ayaklara: Kırmızı Renkli Ayakkabılar

Tüm Dikkatler Ayaklara: Kırmızı Renkli Ayakkabılar

2021’de değişik ayakkabılar ile kombinlerini renklendirmeye hazır mısın? Bu yıl renkli ve farklı ayakkabıların yanında özellikle öne çıkan kırmızı ayakkabılar, en sade kombinleri bir anda bambaşka bir havaya sokacak.

Külotlu Çoraba Şık Alternatif: Diz Üstü Çizmeler

Külotlu Çoraba Şık Alternatif: Diz Üstü Çizmeler

Bu senenin moda ayakkabıları yıldız parçalar olacak anlamışsındır sanırım. İşte onlardan biri daha: diz üstü çizmeler. Sanki bir çorap gibi üst bacağına kadar seni saracak ve 2021’in popüler kış ayakkabıları arasına girecek diz üstü çizmeleri dilersen mini etekler dilersen de jean’ler ile kombinleyebilirsin.

Dorothy Kıskanacak: Parlak ve Simli Ayakkabılar

Dorothy Kıskanacak: Parlak ve Simli Ayakkabılar

Oz Büyücüsü’nün unutulmaz karakteri Dorothy’nin kırmızı ve simli ayakkabıları bu yılın ayakkabı modelleri için oldukça uygun bir örnek. Bu yıl genellikle özel günlerde tercih edilen simli ve parlak ayakkabılar günlük hayata da dahil oluyor. Işıl ışıl bir yıla hazır ol!
 
Ne dersin, 2021 renkli, özgün ve birbirinden şık ayakkabılarla renklenecek gibi görünüyor değil mi?

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?