Kalın kazak ve paltolarla sarıp sarmalandığın kış aylarında, tarzını ve kişiliğini en iyi yansıtan aksesuarlardan biri de berelerdir. Hem soğuktan koruyan hem de stilini hareketlendiren birbirinden güzel bereler, 2020 kış sezonunda da yerini almaya başladı. Duruşunu ve görünümünü vurgulayacak en tarz bere örneklerine kış kapıya dayanmadan hemen bakmaya başlayabilirsin. 

Sıcacık Örgüler


Bere denince ilk akla örgü bereler gelir. Yaydığı sıcacık hava bir yana, gerçekten de buz gibi kış günlerinde kendini korumak için örgü bereler olmazsa olmaz. Kulağı iki kat kapatabilmesi ise ayrı güzel. Renk renk örgü bereler her kış olduğu gibi bu kış da vitrinlerde. İstersen koyu renk örgü berelerle daha cool görünebilirsin.

 

Karşı Konulmaz Kürkler


Kürklü bere trendi son iki kış sezonunda da yükselişteydi. Bu sezonsa artık tarzlara damga vuracağı kesinleşti. Tabii ki suni kürklerden bahsediyorum. :) En sade stilleri bile anında iddialı ve dikkat çekici hâle getiren kürk berelerin yumuşacık bir sıcaklık ve koruma sağladığı da gerçek. Sende de çok havalı duracağı kesin. 

 

Hareketli Detaylar


Berende biraz ışıltı ya da canlılık istiyorsan simli bereleri sevebilirsin. Küçük tokalarla, kulak ipleriyle de süslenebilen bu bereler sıkıcı ve tekdüze olmayı sevmiyorsan tam sana göre. Küçük detaylar en klasik bereyi bile farklılaştıracaktır. İster sokak, ister ofis, hatta istersen gece stilinde bile kullanabileceğin berelerini detaylarla süsleyebilirsin.

 

Pastel Tonlar


Pastel kabanlar ve özellikle de suni kürklü pastel montlar bu kış fazlasıyla gözde. Hâl böyle olunca pastel bereler de kombinlerin eşlikçisi olarak raflarda yer almaya başladı bile. Karanlık kış günlerinde romantik ve tatlı bir bahar havası için pastel tonlarını mutlaka dolabına eklemelisin.

 

Salaş Yünler


Spor tarzları çok iyi tamamlayan salaş bereler oversize kabanlarla da harika görünüyor. Pozitif, hayatı akışına bırakmayı seven bir karakteri işaret eden salaş bereleri sürekli çekiştirip durmak ve düzeltmekle uğraşmamaksa en güzeli. Monokrom veya kontrast renklerle mükemmel biçimde kombinleyebilirsin.

 

Parizyen Bereler


Ön kısmı hafifçe havada duran ve tercihen bir tarafa hafif yatırarak kullanılan bu ikonik bereler her yıl olduğu gibi, bu yıl da klasikler kontenjanından trendlere giriyor. Nostaljik görünümlü Parizyen berelerin yarattığı vintage havayı da es geçmemek lazım. İster şık ister günlük bir kombinle kullan, bu berelerin olmazsa olmaz tamamlayıcısı kırmızı rujunu sürmeyi unutma.

 

Enerjik Ponponlar


 “Zaten bere dediğin ponponlu olur” dediğini duyar gibiyim. Evet, ucundan kocaman bir ponpon sarkan, tatlı ve çocuksu bir enerji yayan ponponlu bereler 2020 kışında da çok moda. Yumuşak tonlardan neon renklere kadar geniş bir yelpazede bulabileceğin ponponlu bereler, hem görünüşüne hem de ruh hâline dinamizm katacak.
Kendini ifade edebileceğin ve seni en iyi anlatan bereleri bulmak için LCW’nin zengin koleksiyonuna bakalım mı?