Son zamanlarda kilo vermek ya da incelmek isteyen herkesin karşısına çıkan Chloe Ting hakkında daha fazla bilgi almak ister misin?

Zayıflamak, incelmek, vücut şekillendirmek gibi konularda kendine yeni bir rol model arıyorsan Chloe Ting ile de tanışmalısın. Hadi gel popüler fitness öğretmeni Chloe Ting kimdir, nasıl egzersiz programları hazırlıyor birlikte keşfedelim!Chloe Ting Kimdir?


Asıl mesleği finans sektöründe aktüeryal analistlik olan Chole Ting, bu mesleği bırakıp bir süredir YouTube’da fitness, sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam konularında eğitici videolar çekiyor. Üstelik web sitesinde de çeşitli spor yardımcılarının satışını gerçekleştirdiği bir online mağaza sayfası da var.
 
Özellikle son zamanların en popüler YouTuber’larından olan Chole Ting;  YouTube ABD'nin 2020'deki En İyi 10 İçerik Oluşturucusu, YouTube ABD 2020 Yılının En İyi 10 Breakout İçerik Oluşturucusu ve Sağlık ve Zindelik için YouTube Yayın Ödülü gibi çeşitli ödüller kazanmayı da başarmış.Chloe Ting’in Egzersiz Programları


Chloe Ting programları, belli bir hedefe yönelik şekilde hazırlanıyor. Kum saati bir vücuda, düz bir karna, şeftali görünümünde bir popoya ya da ince bacaklara sahip olmak isteyenler bunlar için özel olarak hazırlanmış programları uyguluyor. Her program için belirli bir süre belirleyen Chloe'nin 8 haftalık, 21 günlük, 15 günlük, 35 günlük hatta 2 aylık programları dahi bulunuyor. Programların günlük içerikleri farklı Chloe Ting videolarıdan oluşuyor.  Her program için gerekli ekipmanlar, egzersiz tipleri (karın, kilo verme, vücüt çalıştırma vb.) program detaylarında belirtiliyor. Böylece senin için en uygun Chloe ting programları arasından seçim yapabilirsin.Kısa Sürede Sıkılaşma Vadeden Chloe Ting Challenge’ları


Chloe Ting videoları, belli bir hedefe göre şekillendiğinden bu videolardan oluşan programlar bir anda Chloe Ting Challenge videolarına dönüşüverdi. Özellikle kısa süreli çalışmalarda vadettiği incelme nedeniyle Chloe Ting Challenge’ları bir anda pek çok kişinin katıldığı bir meydan okuma haline geldi.
 
Sen de kilo vermek ya da vücudunu şekillendirmek istiyorsan Chloe Ting programlarına göz atabilir, hedeflerine en uygun videoları ya da Chloe Ting Challenge’larını uygulayabilirsin.