TREND ALARMI

Rahat ve Havalı: Erkekler İçin Keten Gömlekler

Erkek moda trendlerinde yerini hiç kaybetmeyen keten gömleklerle çok şık kombinler hazırlamana yardım etmeye geldim.

Yaz gelince herkes daha hafif, terletmeyen, serin tutan, ciltle temas ettiğinde rahatsız etmeyecek kıyafetler giymek istiyor. Keten gömlekler sahip oldukları özellikleriyle tam da bu istekleri karşılıyor. Bu yaz keten gömlek modelleriyle hem rahat etmek hem de her yerde şık görünmek için kombin önerilerime mutlaka göz at!
 

Ofisin Yıldızı Ol

Ofisin Yıldızı Ol

Yazın çalışmak kimi zaman zorlayıcı olabilir. Rahat ve serin tutan kıyafetler ile konforlu bir şekilde çalışmaya devam edip aynı zamanda da iyi görünebilirsin. Ancak sıcak havalarda işe giderken rahat ama bir yandan da ofise uygun kıyafetler bulmak pek çok kişi için uğraştırıcı bir durum. Yine de sorun değil çünkü keten gömlekler var. mavi keten gömlek, lacivert chino pantolon ve loafer bir ayakkabı ile toplantıların da ofisin de yıldızı olabilirsin.
 

Sosyalleşirken de Şık Görün

 Sosyalleşirken de Şık Görün

Şehrin koşuşturmacası şık görünmene engel değil. Hafta sonu ya da iş çıkışı arkadaşlarınla sosyalleşmek istediğin yaz günlerinde keten gömlek adeta kurtarıcın olacak. beyaz keten gömlek, beyaz jean pantolon ve kıyafetlerinle uyumlu renkteki spor ayakkabılarla hem şık görünebilir hem de günün her saatine, her mekana uygun bir kombin yapabilirsin.
 

Tatilde Beklediğin Konforu Yakala

Tatilde Beklediğin Konforu Yakala

Tatil bavuluna şık ve kurtarıcı bir parça mı eklemek istiyorsun? O halde birkaç keten gömlek için bavulunda yer açmayı unutma! Denizden çıkıp bir şeyler yemek için restorana giderken, çarşıda dolaşırken ya da otelde vakit geçirirken bu gömlekleri kullanabilirsin. Yarım kollu, renkli keten bir gömlek ve uzun kollu beyaz keten gömlek öğle ve akşam kombinlerinin kurtarıcısı olacak. Bu gömlekleri keten şortlar, espadriller ya da spor sandaletlerle kombinleyebilir, tatilde de tarzını yansıtabilirsin.
 

Evdeyken Bile Tarzından Ödün Verme

Evdeyken Bile Tarzından Ödün Verme

Sadece dışarıda değil, evde de iyi görünmek istiyorsan keten gömlekleri evde yapacağın kombinlerde de kullanabilirsin. Sevdiklerinle evde keyifli vakit geçirdiğin, ev partileri düzenlediğin zamanlarda rahat bir şort ve pantolon giy ve alt giysinle uyumlu bir keten gömlek seç. Evde şık olmak işte bu kadar basit!
 
Keten gömleklerle olduğu gibi bu yazın diğer trend parçalarıyla şık kombinler oluşturmak için “İşte Yeni Stilin: 2020 Erkek Yaz Trendleri” içeriğimi de okuyabilirsin.
 
Tarzını en iyi şekilde yansıtacak keten gömlekleri ve diğer tüm erkek giyim ürünlerini Morhipo’dan alırken Paracık kazanabilirsin.
 

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?