Sayısız tarz ve modelle kadınların arzu nesnesi yazlık ayakkabı modelleri bu yıl çekici, cesur, özgür, rahat, dikkat çekici ve parıltılı… 2019 kadın ayakkabı modası denildiğinde, yüksek topuklu stiletto’ların modacıların vazgeçilmezi olduğu görülüyor. Bu yıl arkası açık topuklu terlikler yeniden dönüş yaptı, çünkü hem rahat hem de şıklar. Sandaletler de vitrinlerde sıkça görülüyor. Yürüyüş yaparken ya da rahat ortamlarda kıyafetini sneaker’larla tamamlayabilirsin. Parlak renkli, çiçek desenli yazlık ayakkabı modelleri de dikkat çekenler arasında.

Kaliteden Ödün Verme


Yazlık ayakkabı seçiminde, modeli nasıl olursa olsun iyi malzeme ve iyi işçilikle üretilmiş kadın ayakkabı modellerini tercih et. Şıklık, konfor ve kalite birleştiğinde ideal yazlık ayakkabı seçimini yaptın demektir.

Kentli Kadınlar Sneaker’dan Vazgeçmiyor


Jean ve sneaker muhteşem ikili olarak tanımlanabilir. Sneaker, şorta da çok yakışıyor ve yaz partilerinde avangart bir tarz oluşturmak için çılgın bir etekle de kullanılabiliyor. Özetle, yazlık ayakkabı dolabında bir sneaker mutlaka bulunmalı.

Özel Zamanların Ayakkabısı Stiletto’lar


Önemli toplantılar, özel akşam yemekleri ve yaz düğünleri için gardırobunda stiletto’lara yer açmalısın.

Hem Zarafet Hem de Rahatlık Peşinde


Kadın ayakkabı modelleri arasındaki en dengeli, en rahat ve en zarif modellerden biri olan dolgu topuk sandaletler bu yaz yine vitrinlerde.

70-ler-esintisi


70’li yılların kalın topuklu terlikleri geri döndü ve bu yılki kadın ayakkabı koleksiyonlarında sıkça karşılaşılıyor. Seni asla yormaz, saatlerce ayakta durabilirsin. Dilersen pantolon, şort ve bir gömlekle giyebilir, şık gece kıyafetiyle bile kullanabilirsin.

Genç Romantik


Babetler kot pantolonlarla, mini eteklerle, dökümlü midi elbiselerle çok uyumlu bir kadın ayakkabı modeli. Kendini genç ve romantik hissedenlerin ayakkabısı da denilebilir. Biraz daha dikkat çekici bir tarz için bilekten bağlı olanları tercih edebilirsin.

Herkesin Bir Jokeri Olmalı


Günün her saatinde, her tür kıyafetinle kullanabileceğin bir joker ayakkabın mutlaka olmalı. Üç renkli topuklu sandaletler bu yaza damga vuran modellerden biri. İstediğin çantayla da kolayca kombinleyebilirsin.

Sandalet ve Özgürlük 


Hem şehirde hem deniz kenarında, her tür spor kıyafetle giyebileceğin sandaletler… Şortla, pantolonla ya da etekle uyumlanan düz sandaletleri gece kıyafetiyle de kombinleyebilirsin.

Rahat Topuklular


Yüksek topuklu ama rahat yazlık ayakkabı modelleri bu yaz göze çarpıyor. Kalın topuk ve bileklik denge sorununu ortadan kaldırırken, yürüyüşüne de zarafet kazandıracak.

Yazın Favorilerinden


Burnu kapalı, arkası açık; taraklı ayakları toparlayan pratik ve şık bir terliğe ne dersin? Favori yazlık ayakkabı modellerinden biri de bu düz terlikler.