“Maskesiz çıkmam!” herkesin söylediği ortak bir söz hâline geldiyse onu şık bir aksesuara çevirmenin de sırası geldi demektir. Farklı nedenlerle sokağa çıkman gerektiğinde tarzına uygun maskeler takarak bu süreci de şık bir şekilde geçirebilirsin! Senin için seçtiğim maskelere hemen göz atar mısın?

Şehir Hayatında Spor Kombinlerden Vazgeçemeyenlere


Bir jean, bir tişört ya da bluz ile rahat ama şık bir kombin yaptın. Kombinini uygun renklerdeki, spor tarzda bir maske ile tamamlayabilirsin. Geometrik desenlere sahip Neopren kumaş desenli maske bu tip kombinler için ideal bir seçenek.

 

Merkür Retrosundan Muzdarip Astroloji Meraklılarına


Astroloji en büyük hobilerinden ya da ilgi alanlarından biri mi? Gökyüzünde olan biten her şeyin hayatını nasıl da etkilediğini en ince detaylarıyla öğrenmeye hevesliysen sana çok yakışacak bir maske modeli biliyorum! Günlük bir elbise, etek - bluz ya da jean - tişört kombini ile birlikte kullanabileceğin astroloji temalı maske ile tarzını yansıtabilirsin.

 

Deniz, Kum ve Güneş Aşıklarına


Yaz senin için deniz, kum ve güneş demekse plajlarda da şıklığını konuşturmayı sevdiğine eminim. O halde sanki Hawai’de gibi hissedeceğin tropik yaprak desenli maske tam sana göre! Mayolarınla ya da plaj giysilerinle çok yakışacak bu maskeyi, yazlık renkli elbiselerle de takabilirsin.

 

Minik Dostları Olmadan Yapamayanlara


Evcil hayvanlarımız bizim en yakın dostlarımız. Bu sevimli minikler hayatlarımızda öyle güzel bir yer kaplıyorlar ki bir süre sonra hayat biçimimizi de tarzımızı da etkilemeye başlıyorlar. Eğer sen de minik dostu olmadan yapamayanlardansan tatlı patilerle süslü, renkli Cool Paw maske seti çok hoşuna gidecek! Kombinlerinde minik dostlarının da imzası olacak.

 

Kurumsal Çizgisinden Şaşmayanlara


İşin gereği takım elbise, döpiyes, ceket gibi daha resmi giyiniyor olabilirsin. Bu kıyafetlere uyacak maskeler arıyorsan düz siyah ya da siyah desenli modellere yönelebilirsin. Koyu renkli üç maskeden oluşan Dark yıkanabilir maske seti de bu ürünlerden biri.
 
Kombinlerin için birbirinden şık maske modellerini hepsiburada.com’un hepsimoda kategorisinde bulabilirsin.