İster şort giy ister uzun pantolon, yaz aylarında stilini tamamlamak için doğru erkek spor ayakkabı modelini bulman lazım. Tabii nasıl göründüğün kadar rahatlık da önemli. Ayaklarının yaz sıcaklarında bunalmaması için nefes alan kumaşlara sahip spor ayakkabı modellerine yönelmelisin. Günlük olarak kullanabileceğin en güzel yazlık erkek spor ayakkabı çeşitleri burada. 

Bez Spor Ayakkabı


Günlük erkek spor ayakkabı konusunda verilecek en doğru karar, deriden bez kumaşa geçmek olacaktır. Siyah bez kumaştan bir spor ayakkabı hem ofiste hem sokakta giyilebildiği için yaz günlerinin en büyük kurtarıcısı. 

90’lar Estetiği


Bu yazın en çok konuşulan erkek spor ayakkabı modeli ne diye soracak olursan, cevabın Air Monarch IV olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 90’lı yılların estetiğini bugüne çok tarz bir şekilde getiren bu spor ayakkabı egzersiz için de çok uygun.

Beyaz Kanvas


İş zamansız, rahat ve günlük bir ayakkabı seçmeye geldiğinde, klasik beyaz erkek spor ayakkabı modelleri doğru tercih oluyor. Bu beyaz kanvası yaz maceralarınla kirletmekten çekinme, çünkü altı lastikli bu model makinede kolayca yıkanabiliyor.
 

Kot Rengi 


Adidas Hoops 2.0, sade ama şık tasarımıyla giyenleri çok memnun ediyor. Sportif kombinlerden gömlekli ofis kombinlerine kadar hemen hemen her şeyle uyum sağlayan bu spor ayakkabı, kot rengiyle tam bir yaz ayakkabısı! 

Yaz Rengi Beyaz


Her erkeğin beyaz ve sade bir spor ayakkabısı olmalı. Adidas’ın Advantage beyaz spor ayakkabı modeli, klasik tarzıyla yaz kombinlerinin bir numaralı tamamlayıcısı.  

Yaz Koşusu


Yaz sıcakları koşu rutinine devam etmene engel değil. Özellikle Nike Viale gibi rahat, dayanıklı ve şık bir spor ayakkabı sahibiysen koşmak için çok daha fazla motive olacaksın. Açık gri rengiyle çok şık duran bu ayakkabıyı koşu dışında günlük olarak da kullanabilirsin.