Gençlere bir hoşluk yaptım, spor kombin önerileriyle geldim!
Gençlere ve hep genç kalanlara yakışacak kombin önerilerimle kendini çok iyi hissedeceğine eminim. Yazımı oku, tarzına en uygun ürünleri seç, iyi hisset, iyi görün!

Eşofmanı Bir Yaşam Biçimi Hâline Getirenlere


“Her şeyden ödün veririm ama rahatlığımdan ödün vermem.” diyorsan eşofmanı sadece sporda değil, günlük hayatta da severek kullandığına eminim. Zaman son yıllarda en lüks markalar dahi koleksiyonlarında eşofman takımlarına yer veriyor. Hem kadın hem de erkekler için hazırlanan onlarca model arasında düz renklilerin yeri ayrı. Kadınlar, üst parçası daha kısa ve oversize modellere sahip modellerle çok havalı görünebilir. Erkekler ise üst parçası tarzlarını yansıtan desenlere sahip eşofmanları tercih edebilir.
 
Zaten havalı olan kıyafetlerini daha da havalı hale getirmek için birebir eşofmanlarınla aynı renkte olan bir ayakkabı seçebilir ya da kontrast renklerle iddianı konuşturabilirsin. Özellikle kocaman spor ayakkabılar eşofmanlara çok yakışıyor.

 

Yazın Şortsuz Yapamayanlara


Yazın pantolonla dolaşmak kimi zaman işkence haline geldiğinden şortlu kombinler hayat kurtarıcı olabilir. Özellikle keten ya da pamuklu şort modelleri yaz için ideal! Jean şortlar her dolapta olduğundan saymıyorum bile. Bu yaz erkek modasında diz üstünde biten kargo modeller çok popüler. Üzerine bir de en sevdiğin renge ya da baskıya sahip bir tişört giy, düz bez ayakkabılarını da çek, işte bu kadar!
 
Kadınlar içinse biraz daha alternatif sunabilirim. Keten şortlar, ince askılı bluzlar ile çok şık duruyor. Biraz daha hanım hanımcık bir görüntü için beli bağlamalı, kısa kollu, keten gömleklere de göz atabilirsin. Konumuz spor kombinler olduğuna göre altına elbette ki düz bir spor ayakkabı ya da espadril giyebilirsin.

 


Spor Yaparken de Şıklığını Konuşturanlara


Spor yaparken şık görünmek senin de hakkın! Bunu garanti altına almak için hemen spor kıyafetlerine göz at! Merak etme işini kolaylaştırmak için sana birkaç ipucu vereceğim.

Öncelikle kadınlar için hazırlanan spor body’lerden işe başlayalım. Sırt dekolteli düz bir model ya da desenli bir modelle, siyah düz renkli bir tayt çabasız şıklığı yakalaman için yeterli. Erkek spor kombinlerinde ise salaş spor atletler ile tamamlanan renkli şortlar birbirine çok yakışıyor. Bu kombinlerde elbette ki tercihin spor ayakkabı olacak ama şıklığın yanında yaptığın spora en uygun ayakkabıyı seçmen hepsinden önemli. En başında iddialı bir model seçersen tek bir ayakkabı ile her kombinde şıklığı yakalayabilirsin.
 
Konu kıyafet alışverişiyse Boyner her zaman olduğu gibi en rahat, en sportif modellerle yanında! Üstelik seçili ürünlerde 300 TL ve üzeri alışverişte 100 TL indirim kazan!